Forum dyskusyjne

Indie i Nepal w ciągu miesiąca Gdzie jechać i co zwiedzać

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

poprostuwojtek dołączył
27.06.2008

poprostuwojtek 13:22 | 27.06.2008

Na początku sierpnia wybieram się do Indii, podróż ma trwać około miesiąca. Chciałbym maksymalnie wykorzystać ten czas i zobaczyć ile tylko się ta, z zastrzerzeniem, że chciałbym zwiedzić również Nepal i poświecić na niego jakieś 6-7 dni. Aha podróż rozpocznę i zakończę w Delhi. Tak więc co radzicie zwiedzić? Z góry dzięki!

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 14:13 | 27.06.2008

6-7 dni to nie zwiedzisz Nepalu a jedynie drogę z gorakhpur do kathmandu,samo miasto i drogę powrotną..
lepiej ten sam czas spożytkować na Indie,np Rajastan

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 17:46 | 27.06.2008

jeśli chcesz rzeczywiście w 7 dni zobaczyć Nepal, to pozostaje tylko jedna opcja - samolot z Delhi do Kathmandu. My kupiliśmy bilet na miejscu, bez problemu, pomimo informacji w wyszukiwarkach, że na wszystkie połączenia w tym terminie jest już brak wolnych miejsc.
To zdecydowanie mało czasu, ale możesz zobaczyć samo Kathmandu oraz jego okolice. Bardzo polecam Bahtapur. Byłem zachwycony i nadal jestem. Wracając drogą lądową do Indii zobacz park Chitwan. Nie byłem, ale słyszałem same dobre rzeczy.
W samych Indiach największe wrażenie zrobił na mnie Benares (Varanasi) i myślę, że trzeba to miasto zobaczyć, nawet kosztem innych miejsc.
Pozdrawiam i życzę udanej wyprawy...
Marcin

klemens dołączył
27.02.2008

klemens 11:51 | 13.07.2008

na miejscu, czyli gdzie? masz na mysli lotnisko, czy Indie poporstu, anie wczesniej w Polsce. bo nie zrozumialem. jakie linie lotnicze/? pytam o to bo tez mam taki dylemat. odradzaja mi tu wszyscy nepal, bo bedzie lac. a mnie kurcze jakos ciagnie:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl