Forum dyskusyjne

Norwegia - lipiec - przyłącze się do ekipy lub sam zorganizuję wyjazd

kategoria podróże po świecie

dvknow dołączył
28.06.2008

dvknow 12:44 | 28.06.2008

wyjazd samochodem, na minimum 3 tyg. głównym celem jest Norwegia (szczególnie pod kątem fotograficznym), troche łażenia po górach, troche fiordów, Lofoty i daleka północ. powrót przez Finlandie i kraje nadbałtyckie.
jesli jednak ktoś jedzie na podobną wyprawe i brakuje osób to chętnie sie dołącze!

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 14:55 | 28.06.2008

Ja wyjeżdżam w czwartek 3 lipca. Jedziemy na 19 dni. Góry, fiordy, wodospady, lodowce, itp. generalnie południowo-zachodnia Norwegia - zwiedzanie, chodzenie po górach, fotografowanie. Nie jedziemy na Lofoty, a tym bardziej nie wracamy przez Finlandię bo to zbyt krótki czas na taką wyprawę. Jedno miejsce w aucie się znajdzie.

dvknow dołączył
28.06.2008

dvknow 15:04 | 28.06.2008

bardzo interesujace rozwiazanie dla mnie. a prosze mi jeszcze powiedziec jaki koszt tego wyjazdu i skad wyruszacie...?

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 15:46 | 28.06.2008

Wyruszamy z Bielska-Białej i Katowic. Koszty stałe to około 1000zł/os w tym jest wliczony bilet promowy w obie strony z kabinami, paliwo, przeprawy promowe przez fiordy, płatne odcinki dróg, tunele i parkingi. Do tego dochodzą jeszcze wydatki osobiste związane z zakupem jedzenia, sprzętu turystycznego i ewentualnego ubezpieczenia, ale to już we własnym zakresie. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz proszę na mojego maila.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl