Forum dyskusyjne

Tanie noclegi-Odessa

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

stelmach33 dołączył
20.05.2007

stelmach33 12:12 | 01.07.2008

Witam.Szukam namiarów na tanie noclegi w Odessie lub Iliczewsku.Za wszelkie infi,z góry serdecznie dziękuje.
Pozdrawiam-Wojtek

Bintuprik dołączył
01.04.2008

Bintuprik 14:14 | 02.07.2008

mnie zaczepiali na dworcu...trzeba bylo sie ostro targowac w koncu stanelo na: dwópokojowe mieszkanie na 2 osoby, kazda osoba placi 5 dolarów dziennie. a to podobno i tak drogo. :)

mickin dołączył
18.11.2007

mickin 22:45 | 02.07.2008

Byłem i wygląda to tak, że jak znajdziesz sie na wokzale to stoja kobiety i maja pokoje do wynajęcia.Powodzenia :)

zielonooka dołączył
16.02.2007

zielonooka 12:53 | 30.07.2008

Jeżeli macie namiot to proponuje rozbić się w Klubie Skałkowym. Aby tam dojść kierujecie się na zachód od Parku Szewczenki.

agaataa24 dołączył
15.07.2009

agaataa24 10:22 | 15.07.2009

Witam. Chcialabym polecic swietna kwatere w Odessie nad morzem. Wczoraj wrocilam z wakacji i postanowilam polecic ja innym, wybierajacvym sie w tamte rejony. Sa to pokoje u rodziny, maxmalnie 4 do wynajecia. Bardzo wysoki standard jak na Ukraine, czysto, 15 min od morza na pieszo. Co jest godne rekomendacji, to opieka pani u ktorej mieszkalam wraz ze znajomymi. Pani Swietłana byla bardzo goscinna, pomocna, polecala nam miejsca, w ktore warto sie udac a na dodatek gotowala nam obiady:) wystarczy, ze dostarczycie jej produkty a ugotuje wam pyszne danie. Bardzo nas zaskoczyla, gdy robilismy sobie w ogrodku grilla, a ona sama niespodziewanie przyrzadzila do nich przekaski. Naprawde nigdy jeszcze nikt tak sie nami nie opiekowal na wyjezdzie, tak jak pani Swietłana.
Pokoje są na pietrze, a ona mieszka na parterze, wiec nikt sobie nie przeszkadza. kuchnia jest oddzielna dla wynajmujacych. Kiedy wyjezdzalam na Ukraine slyszalam rozne historie, jak tam moze byc niebezpiecznie. okazalo sie, ze to nieprawda, czulam sie tam 100 razy bezpieczniej niz w Polsce, wieczorami przy plazy i dyskotekach na kazdym kroku mozna spotkac patrole milicji, nie widzialam zadnych rozrob, bijatyk czy awantur. Ważne, aby choc jedna osoba potrafila mowic po rosyjsku, bo to praktycznie jedyny jezyk komunikacji tam.
podaje numer telefonu 00380482455377 i dodaje zdjecia mieszkania w zalaczniku.

Transport z dworca do mieszkania gwarantowany przez gospodarzy.

jesli ktos chcialby zobaczyc zdjecia lub otrzymac dodatkowe informacje, piszcie na mail agatkahut@gmail.com

agaataa24 dołączył
15.07.2009

agaataa24 22:31 | 16.07.2009

dodam jeszcze, ze za 5 osob utargowalismy do 60 UAH za dobe za osobe, przy 2 pokojach.

Martus ze Lwowa dołączył
13.12.2009

agaataa24 dołączył
15.07.2009

agaataa24 16:55 | 25.03.2010

podaje jeszcze dwa numery pod ktore mozna dzwonic do Pani Swietlany
+38 063 590 61 11
+38 066 056 24 26

Sklep.Badura dołączył
05.02.2010

Sklep.Badura 17:18 | 26.03.2010

Wybierajac się na Ukrainę,warto wczesniej zarezerwowac miejsce w hotelu,bo inaczej możemy się przreliczyc. Sa odpowiednie serwisy w tym celu.

najgi dołączył
04.04.2011

najgi 14:25 | 04.04.2011

Polecam schronisko "Don Bosko" w Odessie, poniżej wklejam informacje z ich strony internetowej www.odessadonbosko.net/black.html 

Zaciszne miejsce, 20 - 30 minut jazdy do: plazy, dworca kolejowego, lotniska, dworca autobusowego, centrow handlowych

Oferujemy:
- pokoje 2, 3, 4 – osobowe (por. foto)
- wieloosobowe sale dla grup
- mozliwosc wyzywienia (sniadanie i obiadokolacja)
- na terenie osrodka - teren rekraacyjny i place zabaw dla dzieci , obok boiska sportowe
- do dyspozycji gosci kaplica i sala konferencyjna
- parking strzezony

Dodatkowe uslugi:
- mozliwosc kontaktu z przewodnikiem po Odessie w jezyku polskim
- przechowalnia bagazu
- Internet bezprzewodowy (tylko w niektorych pokojach)

Recepcja czynna od 8.00 do 22.00 (pon – sob)

Kontakt w sprawie wszystkich pytan:
Ks. Andrzej Baczynski
Ul. Malinowskiego 35 a
Tel. (0038) (0482) 37 49 22
kom: +380979747587
e-mail: donbosko@mail.ru

--------------------
Odessa noclegi

maffin dołączył
18.04.2011

maffin 15:12 | 03.06.2011

Nie ma to jak wyjazd na spontanie na Ukrainę. Byłem ze znajomymi w tamtym roku i do tej pory mamy wspaniałe wspomnienia. Polecam!!!

Znalazłem przed chwilą fajny artykuł o Półwyspie Tarchankut, daje linka:
lostravelos.com/Artykuly/Relacje-z-wypraw_0/Miejsce-do-odkrycia  -czyli-witamy-na-Polwyspie-Tarchankut-.html

AB1 dołączył
03.06.2011

AB1 14:33 | 03.06.2011

Przez dwa tygodnie mieszkaliśmy u Pani Swietlany i wrócilismy z pozytywnymi wrażeniami. Pani Swietlana nas przywiozla i odwiozła na lotnisko. Warunki dobre, ludzie sympatyczni, a Odessa i okolice warte zwiedzania. Zdjęcia po uporządkowaniu udostępnie.

Joan1 dołączył
10.06.2011

Joan1 12:44 | 10.06.2011

Czy ceny noclegów bardzo się zmieniły? We wcześniejszych info kwoty były b.niskie, ale dotyczyły 2007 - 2008. Chciałam wiedzieć jak to wygląda na chwilę obecną?
pzdr
Joan

AB1 dołączył
03.06.2011

AB1 17:55 | 10.06.2011

Cena za pokój wynosiła 200 hr za dobę (minus to co się uda utargować) w tej cenie był transport z i na lotnisko.

Madzik56 dołączył
07.07.2011

Madzik56 20:58 | 07.08.2011

Witam, właśnie wróciłam z Odessy, potwierdzam i polecam dobre warunki noclegowe u p. Swietłany (tel. +380482455377 lub +380660562426), blisko do plaży, dogodny dojazd marszrutką do centrum (2,5 Hr/przejazd), przyjeżdżających pociągiem p. Swietłana odbiera osobiście z dworca, natomiast dla podróżujących własnym samochodem zapewnione miejsce do zaparkowania (na podwórku), cena za nocleg 250Hr (pokój dwuosobowy).

Polecam!!!

Kontakt w sprawie dodatkowych pytań:
mblasiak1@wp.pl

letom dołączył
22.08.2011

letom 21:13 | 22.08.2011

Svietlana Czernoivanienko, Odessa ul. Konstandi 22-24, dojazd marszrutką nr 185 za jedyne 2,5 hr.! Po skręceniu z Fontanskoy Dorogi w ul. Konstandi należy wręczyć kierowcy pieniądze i podać nazwę przystanku "piervyj ukrainskij piereulok", marszrutka zatrzyma się naprzeciwko dróżki prowadzącej do domu Svietlany!!! Marszrutki w Odessie to naprawdę I liga: zatrzymują się na życzenie!!!
To wyjątkowe miejsce, dość szczegółowo opisane przez poprzedników, nikt nic nie przesadził. Svieta oferuje 3 pokoje dwuosobowe i 2 czteroosobowe z łazienkami, super dla rodzin. Spokój i bezpieczeństwo. Przewija się tam sporo pozytywnie zakręconych Polaków! Właśnie stamtąd wróciliśmy i bardzo sobie chwalimy. Czyściutko i przytulnie.
Ostatnio Svietlana trochę chorowała, ale już się zbiera i stara się jak może. Nie szukajcie ludzie wrażeń i jedźcie do Sviety! Nie pożałujecie!!!
Polecam portal (www.brzeg.com.pl) na którym opublikowałem reportaże z Ukrainy i Odessy. Szukać w podmenu "Brzeżanie - reportaże", to moje dziennikarskie wariacje z ukraińskich wojaży ;)
Pozdrawiam miłośników Wschodu i amatorów 100% pogody nad Morzem Czarnym

ola22 dołączył
15.05.2012

ola22 11:28 | 15.05.2012

Witam, byłam na Ukrainie we Lwowie z grupką znajomych, nocleg pomógł nam załatwić bardzo miły Ukrainiec, byliśmy w super hotelu dopiero co wybudowanym, mielismy duzy segment z 2 pokojami dla 4 osob , lazienka i kuchnia, za nocleg placilismy po 17 zl, z tym, ze hotel jest troche oddalony od centrum trzeba jechac autobusem miejskim 2 na dworcu. Niestety nazwy hotelu nie pamietam, ale przy nim jest Restauracja Afrodyta, posiadam telefon do Hotelu : (098) 415-94-68, spokojnie mozna sie dogadac po polsku. Bardzo polecam, na prawde fajne warunki i tanio!

emirek dołączył
14.10.2012

emirek 15:45 | 14.10.2012

Witam,
Polecam noclegi u Swietłany. Byłam w Odessie od 1 do 12 września. Nocleg zatwierdziłam przez telefon. Konkretnie spałam spalam u pani Ludmiły, ponieważ Swietłana nie miała już miejsc.

Wyglądało to w ten sposób, że na lotnisko przyjechała po mnie i narzeczonego synowa Swietłany Olga, która zawiozła nas do swojej matki Ludmiły.

Swietłan i Ludmiła mieszkają blisko siebie. Pokój był około 12m kwadratowych, z TV (nawet polskie programy), radiem, balkonem i klimatyzacją. Na dole kuchnia i łazienka. We wrześniu byliśmy tam tylko we dwoje i pani Ludmiła, która bardzo o nas dbała. Wyposażyła w mapy, koce, ręczniki, parasol na plaże, itp., nawet upiekła ciasto. Wszystko wyjaśnia i chętnie opowiada o historii kraju. Standard dobry, wiadomo, gdyby był komplet gości (czyt. jeszcze dwa pokoje zajęte) to mógłby być problem z łazienką.
Do plaży 15 min - wolnym spacerkiem
Do centrum - marszrutką 35 - 45 min
Zalety - niedaleko piękna plaża, cisza i spokój, relaks, blisko bufet, gdzie dają prawdziwe i pyszne ukraińskie jedzenie - TANIO płaciliśmy 200 hrywien za dobę za dwie osoby (ok.45 zł/os)
Wady - daleko do centrum - jeśli ktoś chce codzienni balować
KONTAKT: Ludmiła 0482 - 370-115
OLGA 0939771691

Odessa 25016
Ogrodnaja 5/2 (Uwaga trudno znaleźć na google maps)

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu w Odessie

emirek dołączył
14.10.2012

emirek 15:49 | 14.10.2012

SPROSTOWANIE: Napisałam, że polecam pokoje u Swietłany, otóż, pani są w pewien sposób rodziną i generalnie jeśli dodzwonicie się do Swietłany, o której mowa powyżej to możecie "wylądować" podobnie jak my u Ludmiły, ale obydwie panie są w porządku. Ja podaję adres oraz telefon do pani, u której mieszkałam.

E - mail do mnie w razie potrzeby miumium@tlen.pl

ewelinek dołączył
19.02.2013

ewelinek 20:22 | 19.02.2013

witam, wybieram się tego lata nad Morze Czarne prawdopodobnie do Odessy ze znajomymi i chciałabym się dowiedzieć czy z panią Swietłaną można dogadać się po polsku albo chociaż po angielsku, jak to jest z wyżywieniem... czy we własnym zakresie? i czy długo przed planowanym wyjazdem trzeba rezerwowac pokoje..
z góry dziękuję;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl