Forum dyskusyjne


DOLOMITY - 13-28 08 - kto dołączy

kategoria podróże po świecie

kraj Włochy

Aga.. dołączył
06.07.2005

Aga.. 09:59 | 08.07.2005

Razem z koleżanką (22-25 lat) zapraszamy na wspólną wyprawę we włoskie Dolomity centralne i wschodnie. Planujemy wyjazd samochodem/busikiem, po minimalnych kosztach (noclegi pod namiotem/w bivaccach). Trasy do uzgodnienia. Zapraszamy wszystkie osoby z poczuciem humoru, kochające dziką przyrodę i góry - szczególnie z okolic Wrocławia. Chętnie też połączymy siły jeśli sami planujecie podobny wyjazd. Kontakt na maila: agacik.w@wp.pl lub GG: 1302121.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl