Forum dyskusyjne


jabal tubkal

kategoria podróże po świecie

patinkovanaja dołączył
06.07.2008

patinkovanaja 20:09 | 06.07.2008

hej. Wybieram się do Maroka w sierpniu, zastanawiam się nad wyjściem na tubkal, czy ktoś z Was podchodził górę w tym czasie? Jakie wtedy panują warunki, bo widzę, że większość wyjść ludzie planują na jesień i wiosnę. pozdrawiam


Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 10:29 | 15.07.2008

Wejście na Jabal Toubkal jest bezproblemowe. Wchodziłem na niego dwa lata temu w lipcu. Biwakowałem powyżej schroniska w namiocie. Woda kończy się na jakąś godzinę przed wejściem ale na dole jest dużo strumieni i płatów śniegu. Nie bój się i właź na tę górę!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl