Forum dyskusyjne


szukam 2 osób do wyjazdu na Mazury

kategoria podróże po świecie

kraj Polska

jimdavis dołączył
09.07.2008

jimdavis 18:32 | 09.07.2008

cześć! właśnie się okazało, że mam 2 wolne miejsca na jachcie typu Skrzat (mała, 4-osobowa łódka) w terminie od 19 lipca do 2 sierpnia. wyjazd jest całkowicie prywatny (łódka z mojego klubu żeglarskiego), a sam czarter za śmieszne pieniądze. koszt takiego wyjazdu nie powinien przekroczyć 400 zł (a w tym, opłata za łódkę, wyżywienie i ubezpieczenie) więc jeśli uważasz się za młodą osobę i chcesz przeżyć 2 tygodnie żeglując po całym szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, napisz koniecznie po więcej informacji!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl