Forum dyskusyjne

polaczenie Istanbul-Teheran

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

klemens dołączył
27.02.2008

klemens 12:48 | 10.07.2008

Witam. Slyzalem o bezposrednim polaczeniu autobusowym Z Istanbulu do teheranu, ok 50 godzin:) czy ktos moze jechal ta trasa? generalnie chce przedostac sie z Turcji do Iranu. moze ktos juz tak jechal i moglby mi cos poradzic:) Druga sprawa, moze ktos mialby do odsprzedania przewodnik LP po Iranie? Bylbym wdzieczny za wszelkie info.

Saladyn dołączył
05.08.2008

Saladyn 13:03 | 05.08.2008

Dzien dobry.
W zeszlm roku autobus Istabul-Techeran kursował 2 razy dziennie o 13 i 20, bilet wkosztował 30 usd(platne w dolarach). Irańskie biuro przewozowe gdzie mozna było nabyc bilet znajduje sie przy przystanku tramwajowym Aksaray na rogu Ordu Cadesi i Yesitolumba Sokagi, latwe do zuwazenia bo pokryte napisami w Farsi.

maniek123 dołączył
02.08.2008

maniek123 12:33 | 13.08.2008

witam ;p
ja tez wybieram sie do iranu i tez ze stambulu ale kiedy jeszcze nie wiem zobacze jak bedzie w Turcji
a mam pytanko orientujesz sie moze czy ten autobus jedzie przez ankare?
bo najpierw bede musial wize zalatwic...
pozdrawiam i zycze udanego pobytu:)

Saladyn dołączył
05.08.2008

Saladyn 08:54 | 14.08.2008

w zeszlym roku na pewno nie jechał przez ankare:)

muchacha1 dołączył
28.08.2007

muchacha1 11:01 | 14.08.2008

Moze orientujesz sie rowniez w autobusach w kierunku na Syrie,Jak czesto mozna zlapac cos bezposredniego,skad najlepiej i jak dlugo trwa podroz?PZDR

klemens dołączył
27.02.2008

klemens 14:04 | 14.08.2008

dzieki za wiesci:) jestem od tygodnia w pakistanie. autobus iran-teheran kosztowal mnie 25 dolocow tak na margin esie. pozdrawiam.
travelbit.pl/forum/viewtopic.php?t=13742 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl