Forum dyskusyjne

Oceny zdjęć

kategoria uwagi do forum i serwisu

garimo dołączył
06.02.2007

garimo 13:49 | 10.07.2008

czesc,
chciałbym powrocic do kwestii szeroko juz poruszanej na forum jednak w troche innym kontekscie:
jakis czas temu wprowadzony zostal nowy system ocen celem wyeliminowania zanizania ocen zdjec przez osoby zakładajace po kilka kont,system w miare sie sprawdza jednak oceny wystawione przez takie osoby pozostaly...dobrym przykładem jest np użytkownik marecxek - ktory w swojej bardzo krotkiej karierze wystawil tylko 2 bardzo niskie oceny...po czym zniknal:
www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=9780 
mysle ze tego typu przykladow mozemy znalesc wiecej...
wiec pytanie do admina - czy uda sie cos z tym zrobic?
pozdrawiam,
s.

usunięty/nieznany 17:33 | 10.07.2008

Juz kiedys byl poruszany ten temat - pozwole sobie przypomniec moj postulat, by na wniosek "poszkodowanego" czy spolecznosci nie tylko usunac klona, ale i cofnac niskie oceny.... tym bardziej ze tak jak w przypadku garimo jest to ewdientna sprawa.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 18:46 | 10.07.2008

ja tez zaliczyłam taką dwójeczkę w pierwszym dniu pobytu tu- od osobnika-widmo "kalamarek" i była to jego JEDYNA ocena- wtedy od razu to zgłosiłam adminowi, ale kazał mi dyskutowac o coenach z wystawiającymi je- widziałam podbne zdarzenai u innych

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 18:50 | 10.07.2008

mówiliśmy wtedy, aby prawo do oceniania mieli tylko wystawiający (np. minimum 10-20 zdjeć) ale pomysł chyba padł...?
moje widmo przy fot: www.globtroter.pl/zdjecia/30844,maroko,marrakesz,medresa,ben,ju  sufa,stiuki.html

usunięty/nieznany 18:57 | 10.07.2008

Marianna - prawda jest taka, ze dyskusja z klonami nie ma sensu, a ocena zostaje .... ojciec admin musi nam tu pomoc..... bo sprawy sa ewidentne!!!

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 20:45 | 10.07.2008

WItam

Rozpatrujemy kazda forme naduzycie. Prosimy je zglaszac na ogolny e-mail globtroter[at}globtroter.pl. Niestety takich informacji otrzymujemy malo. Najlepiej zglaszac je na e-mail nie na forum.

pozdrawiam

GlobAdmin

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 23:36 | 10.07.2008

Klony byly, sa i beda, taka jest natura ludzka, wsrod globtroterow tez zdarzaja sie tacy ludzie. Tak jakby za pierwsze miejsce byl milion a za ostatnie egzekucja. Troche sie dziwie, poniewaz podroznicy to troche inna rasa ludzi, ale co zrobic :). Zgloszenie adminowi na maila zalatwia sprawe na ogol - wiem z wlasnego doswiadczenia :) Jak klon jest wyjatkowo upierdliwy, wysylajcie maila - pomaga :) Poza tym jedna niska nota nie psuje zbytnio ogolnej oceny wyjatkowego zdjecia. Z drugiej strony nie mozemy dopuscic, zeby forum zrobilo sie kolkiem wzajemnej adoracji - ja piatke, to mi tez piatke :) Pomysl o mozliwosci oceniania po pokazaniu jakiegos swojego dorobku chyba nalezy przypominac czesciej, moze admin sie zdecyduje :)
Tyle moim skromnym zdaniem, pozdrawiam :)

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 23:49 | 10.07.2008

tego Admin jak na razie nie chce wziąć pod uwagę, a szkoda...
ja również dalej upieram się przy tym, aby wystawiać oceny mogli tylko Ci, którzy coś sami wcześniej zaprezentowali.
i myślę, że trzeba Adminowi tak długo to przedstawiać na forum, aż weźmie sobie to do serca i zadość nam uczyni.
pozdrawiam
Marcin

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 00:50 | 11.07.2008

Tintin, tak nawiasem, my na tego drinka umowieni jako tako ? :) Jeszcze jednym nawiasem, do admina - moze by zrobic jakis portalowy komunikator ? :)

iden dołączył
22.11.2002

iden 10:54 | 11.07.2008

rzeczywiście, najlepiej, żeby oceniac mogli posiadacze przynajmniej 10 wrzuconych fotek, a z drugiej strony nie bójmy sie oceniac ponizej 3 :)

iden dołączył
22.11.2002

iden 10:54 | 11.07.2008

rzeczywiście, najlepiej, żeby oceniac mogli posiadacze przynajmniej 10 wrzuconych fotek, a z drugiej storny nie bójmy sie oceniac ponizej 3 :)

iden dołączył
22.11.2002

iden 13:05 | 11.07.2008

i przyszło mi jeszcze do głowy, ze może należałoby np. zlikwidować punkty za komentarze do zdjęć? pogadać przecież o fotkach możemy bezinteresownie prawda?

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 20:47 | 11.07.2008

tommy jeśli chodzi o drinka to już zostało zatwierdzone, ale miejsce miałeś w Chicago wybrać...
może będę na drinku z pewną damą, bo Ania, którą poznałem przez globtrotera chce się przyłączyć do wyprawy, więc lokal z paniami podającymi w stroju toples - odpada, niestety...
pozdrawiam
Marcin

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 21:14 | 11.07.2008

Jakaś staroświecka ta Ania. Kilka lat temu, kiedy zabrałem do Bangkoku swoją dziewczynę, zaprosiłem ją do baru go-go. Kiedy zobaczyła, że bardziej zwracam uwagę na nią a tancerki mnie nie interesują, później pozwalała mi samemu latać do Bangkoku.

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 22:12 | 11.07.2008

na to bym nie wpadł...
ale z drugiej strony patrząc, każda kobieta jeśli ją "wyróżnisz " w towarzystwie innych kobiet, robi się mniej zaborcza i zazdrosna.
tak czy owak następną razą będąc w Bangkoku idę na piwo z kobietą do Patpong i oczywiście nie obejrzę się ani razu na boki...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl