Forum dyskusyjne


Litwa Łotwa Estonia - samochodem

kategoria podróże po świecie

kraj Estonia

iden dołączył
22.11.2002

iden 21:51 | 10.07.2008

jak w temacie - przejeżdżał ktoś? jakieś doświadczenia, rady? jak się podróżuje tam autem? jaka jakość dróg, sieć stacji benzynowych?


FilipO dołączył
25.03.2009

FilipO 20:41 | 08.06.2010

Drogi zdecydowanie lepsze niż w Polsce. Głównie jednopasmówka, ale mały ruch i jedzie się bardzo przyjemnie. Trzeba uważać na policję bo lubią wystawić duże mandaty. Mieszkańcy wszystkich tych 3 krajów jeżdżą bardzo przepisowo - jak jest ograniczenie 70 km/h wszyscy tyle jadą i mało kto przekracza dozwoloną prędkość. Na głównej trasie E67 z Suwałek do Tallina (przez Kowno i Rygę) jedzie sporo polskich tirów, więc zawsze przez CB radio można się dowiedzieć, czy nie ma żadnej policji. Ja jechałem w nocy trasą i od Polskiej granicy do Tallina jechałem 7 godzin. Sieć stacji benzynowych rozwinięta, chociaż nie ma ich tak dużo jak w Polsce.


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 13:06 | 09.06.2010

no problem, to UE w końcu...na Litwie sa nawet stacje Orlenu... Na Łotwie i Litwie są też stacje z LPG.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl