Forum dyskusyjne

do Turcji koleją autobusem

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

klemens dołączył
27.02.2008

klemens 01:23 | 12.07.2008

mam pytane, czy ktoś sie wybieram lądem do Turcji? jest klilka relacji w necie, ale dość wiekowych:) miałbym kilka pytanek:) z góry dziękuje za odpowiedż. pozdrawiam

Owen dołączył
26.07.2008

Owen 20:23 | 26.07.2008

Hej
Rozważam czy ok 10 sierpnia nie ruszyć w kierunku Turcji autobusem. Najpierw do Bułgarii a potem z Sofii do Stambułu. No a stamtąd gdzieś na wschód. Będę miał jakieś dwa tygodnie i ograniczoną gotówkę ale myślę że da się zrobić. Jakby byli chętni to towarzystwo dobrze widziane.
Pozdro

_Marek_ dołączył
14.08.2006

_Marek_ 21:21 | 26.07.2008

Hej, a ile orientacyjnie taki przejazd kosztuje? Bo ja leciałem z Berlina w dwie strony za 580pln (gdybym bilety zamówił tydzień wcześniej byłoby stówę mniej).
Pozdrawiam

Owen dołączył
26.07.2008

Owen 21:49 | 26.07.2008

Podejrzewam że busem w jedną stronę ok 350zł. Samoloty w sezonie trochę kosztują najtańsze jakie znalazłem to ok 600 dolców. Fundusze mam w tym roku mocno ograniczone więc chyba przyjdzie się przemęczyć ;).
Pozdrawiam

Isna dołączył
31.07.2008

Isna 10:37 | 31.07.2008

autokar do Sofii kosztuje 440zł w dwie strony, dalej ne wiem. Ale w Turcji w autokarach się targujcie. Ja za przejazd Istanbul-Izmir z 70 ytl zeszłam do 25 ;)

maniek123 dołączył
02.08.2008

maniek123 16:00 | 02.08.2008

witam ja ostatnio widzialem gdzies na necie polaczenie krakow sofia za 250zl:)
sam sie wybieram do Turcji ale niestety zmiana planow nastapila ostatnio i dopiero we wrzesniu z Sofii powinny byc tez busy lub pociag do stambulu zreszta to juz nie jest duza odlegosc ;p hmm za 440 w 2 strony tanio :P
pozdrawiam

Isna dołączył
31.07.2008

Isna 20:24 | 03.08.2008

to prawda drożyzny nie ma, tylko musisz pamiętać że to tylko do Sofii, potem jeszcze do Istanbulu pociąg lub bus.
Zazdroszczę ci tej Turcji!
Ja ostatnio byłam w styczniu i znów bym pojechała...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl