Forum dyskusyjne


dobry kompas

kategoria sprzęt turystyczny

piotrula dołączył
12.07.2008

piotrula 09:48 | 13.07.2008

Ahoj Koleżanki i Koledzy,
Wybieram się w Bieszczady ukraińskie, a tam jak wiadomo szlaków brak. A więc kompas..mój stary sprzęt już nie wie gdzie dół i góra, a więc czas zakupić nowy. A troszkę się gubię w tych nowościach...czy ktoś może mi doradzić w miarę niezawodny, odporny na wstrząsy ale i niedrogi kompas? Z góry dziękuję!!


emski dołączył
13.12.2003

emski 19:00 | 13.07.2008

mnie sie wydaje skromnym zdaniem ze czas kompasu chyba mija i GPS rules ktory tez ma komapas a nawet alimeter i na pewno wie gdzie gora gdzie dol i po pol godzinie lekcji opanujesz ta "nowosc" na 100%Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl