Forum dyskusyjne

Mumbai - Delhi

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

radek0106 dołączył
18.07.2008

radek0106 09:15 | 22.07.2008

Dzień Dobry,
Planuję na przełomie grudnia i stycznia podróż do Indii. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc w zaplanowaniu podróży. Planuję wylądować w Bombaju i zakończyć podróż w Delhi. Mam do dyspozycji ok.. 12 dni. Moje pytania / wątpliwości to czy taki plan podróży Bombaj – Delhi ma sens? Tzn. czy poruszając się z Bombaju mniej więcej w kierunku Delhi mam szansę poznać, chociaż trochę Indie? Zobaczyć atrakcje turystyczne? Pozdtrawiam Radek

akirija dołączył
05.01.2007

akirija 11:30 | 22.07.2008

Myslę, że w ten sposób jednak większośc czasu spędzisz w pociągach i autobusach niestety.

radek0106 dołączył
18.07.2008

radek0106 19:39 | 22.07.2008

Dziękuję za zainteresowanie moim pytaniem. Szczerze mówiąc, przeglądam forum i dwutygodniowy pobyt w Indiach duża część opisujących spędza przemieszczając się. Pewnie, że wolałbym podziwiać kraj niż wnętrza pojazdów. Jednak na dłuższy wypad nie mam póki, co szans. Wydawało mi się, że to optymalne rozwiązanie, jeżeli wyląduję w Mumbaiu a wrócę do kraju z Delhi. Ci, co opisują krótkie wypady zawsze musieli wrócić do miejsca startu. Co o tym sądzisz?

akirija dołączył
05.01.2007

akirija 12:56 | 24.07.2008

Jasne, jest to pomysł lepszy niż wracanie po własnych śladach. Ale problem jest taki, że w Indie są tak ogromne, że kaźda podróż trwa dlugo szczególnie, że kilkugodzinne opóznienia to norma, wiec na to tez sie przygotuj. Ja bylam na polnocy wiec nie moge ci pwiedziec jak realny jest twoj plan. Mysle ze dasz rade objechac ale czy bedziesz mial tez mozliwosc wczuc sie w klilmat miejsca tego juz nie wiem.

nika1 dołączył
13.08.2006

nika1 10:49 | 26.07.2008

pomysł bardzo dobry. Zaczynałam od mumbaju a konczyłam na Delhi-byłam w Indiach miesiac a tu to tylko 2 tygodnie. Nie wiem czy nie lepiej pojechać gdzieś indziej...a do indii spróbować innym razem..

nika1 dołączył
13.08.2006

nika1 11:05 | 26.07.2008

oczywiście zachęcam do Indii na 2 tygodnie, ale nie pokonując tak ogromnego dystansu..:-)

alexxx dołączył
18.08.2008

alexxx 19:01 | 18.08.2008

Ja planuję podobną trasę tylko w odwrotnym kierunku: z Delhi do Mimbai i na 21 dni. Mam nadzieję, że to ma sens...

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 19:44 | 18.08.2008

jak na 12 dni to proponuje Ci taką trasę : delhi-przejazd nocnym pociągiem do jaisalmer-camel safari 2dni-przejazd do jodhpur-przejazd do pushkar-przejazd do bundi-przejazd do udaipur-lot do mumbai

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 10:42 | 20.08.2008

Witam, faktycznie masz niewiele czasu. Proponuje zerknij na starsze wątki - był niedawno taki dotyczący Indii, gdzie ktoś miał mało czasu i wynajęli samochód (z kierowcą) o ile pamietam - w ten sposób zaoszczędzisz czas. Wiem że to niby tak nie po "globtrotersku" ale mysle że warto. Przy dobrej negocjacji w Indiach nie jest to drogie. Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl