Forum dyskusyjne

Przeanalizujcie wybrana trase na Indie polnocne prosze

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Ferox dołączył
07.07.2008

Ferox 09:37 | 22.07.2008

Mam tylko 12 dni na miejscu i laduje w Delhi. Chcialbym zobaczyc mozliwie dozo ale i przezyc jakos Indie bez pospiechu. Delhi - Jaipur - Jodhpur - Jaisalmer - Udaipur - Jhansi - Agra - Delhi. Czy uda mie sie bez pospiechu zobaczyc te miasta w 12 dni? Czy mozna jakos przewidujac czas przemieszcania sie, zabukowac przejazdy pociagiem miedzy tymi miejscami? Oczywiscie chodzi o to aby nie utknac czekajac na pociag. Zaznaczam ze jade pierwszy raz.
Dziekuje za pomoc

blt dołączył
13.12.2007

blt 12:45 | 22.07.2008

powinieneś dać rade, ale przy założeniu, że kilka nocy spędziesz w pociągu (mi się udało to samo w tym samym czasie). Jazda pociągiem indyjskim to swoiste przeżycie i naprawdę warto ;-)). Jadąc do Jaisalmeru weź coś cieplejszego, bo noc na pustyni (nie ma okien, jeśli chcesz jechać sleeper class - co osobiscie polecam) jest trochę chłodna.

Ferox dołączył
07.07.2008

Ferox 08:19 | 23.07.2008

Dziekuje bardzo :), pociagi koniecznie uzytkowane beda. No i teraz jak wiem, wezme cos cieplego :).

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl