Forum dyskusyjne

Data wanosci paszportu

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Ferox dołączył
07.07.2008

Ferox 20:11 | 25.07.2008

Prosze pomozcie. Chce teraz kupic bilet do Delhi i linie zycza sobie numer paszportu. Czy jezeli paszport mam wazny do sierpnia 2009, to wystarczy? Znaczy w przyszly tydzien wysylam go z dokumentami o wize i nie wiem czy to jest wystarczajaca dat waznosci? Pomocy

Ferox dołączył
07.07.2008

Ferox 21:58 | 25.07.2008

Hmm sorrki, mozna sie zblaznic :)). Przyjzalem sie juz dokladnie...

Ferox dołączył
07.07.2008

Ferox 07:37 | 26.07.2008

Generalnie chcialem wyslac w przyszlym tygodniu papiery o wize ale hmm, paszport konczy mi sie 9 sierpnia 09r. i nie wiem jak dulgo czeka sie na wize? I czy nie bedzie problem jak podam adres zamieszkania w Polsce a pracy w UK?

Ferox dołączył
07.07.2008

Ferox 08:46 | 26.07.2008

Juz znalazlem
Turystyczna (wielokrotnego wjazdu)
dokumenty niezbędne do ubiegania się o wizę: 2 wypełnione egzemplarze wniosków wizowych, 3 kolorowe fotografie paszportowe, paszport ważny minimum 1 rok, zawierajacy co najmniej jedną wolną stronę, kopia potwierdzonej rezerwacji na samolot lub biletu,
czas oczekiwania na wizę: 1 - 3 dni. Do kwietnia 2007 roku wizy wydawano najczęściej w dniu złożenia wniosku, od czasu wprowadzenia opłat za wizy procedura trwa do 3 dni roboczych,
czas na jaki wiza jest wydawana: 6 miesięcy
cena: 184 PLN

santhi dołączył
26.07.2008

santhi 11:43 | 30.07.2008

Hej, to nie jest reguła, że paszport musi być ważny rok. Zależy na jak długo się wybierasz. Wizę dostaje się zazwyczaj następnego dnia, po złożeniu wniosku. Pozdrawiam.

santhi dołączył
26.07.2008

santhi 00:08 | 02.08.2008

Dokładniejsze info - paszport musi być ważny pół roku, na wizę czeka się do dwóch tygodni.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl