Forum dyskusyjne

Chcę stworzyć ekipe na wyjazdy

kategoria podróże po świecie

rose dołączył
03.07.2008

rose 11:32 | 26.07.2008

Chcę stworzyć ekipę, mam nadzieję w miarę stałą na wyjazdy , ludzi którzy wolą aktywnie poznawać świat ( od leżenia na plaży - choć i to mozna robic w ramach "przerywnika", ludzi otwartych i co ważne - tolerancyjnych w wieku 40-50 lat ( z pewną tolerancją ). Ludzi którzy będą chętnie wyjezdżać razem, w różnym składzie w zależnośći od możliwości czasowych i finansowych, ale takich którzy będą na sobie mogli polegać w podrózy. Chodzi o ekipę do wyjazdów górskich w kraju kilka razy w roku i 2 lub 3 razy w roku do wyjazdów zagranicznych ( ja czasowo nie mogę częściej choć być może część ekipy będzie mogła?) W tej chwili mam przewagę kobiet - koledzy więcej odwagi !!!!

Roberto dołączył
19.08.2007

Roberto 23:47 | 26.07.2008

Na wyjazdy w gory sie pisze ale co do zagranicznych to preferuje wyłacznie turystykę rowerowa wiec jednak sie nie spotkamy, nieprawdaz? Jestem w widelkach wiekowych.

rose dołączył
03.07.2008

rose 16:34 | 31.07.2008

Dziwne wiadomości odbieram na gg. Gwoli sprostowania- nigdzie nie napisałam że zgłosiły się same kobiety tylko ze jest przewaga kobiet, a ponieważ uważam że należy zachowac pewien rozsądek i równowagę- stąd mój poprzedni post, To po pierwsze i po drugie - można stworzyć dwie grupy albo jedna mieszana, ja mogę jeździć z wszystkimi, po prostu lubię ludzi generalnie, ale zrobię co każą czyli co większość zadecyduje na drugim spotkaniu ekipy.

tater dołączył
24.10.2003

tater 23:46 | 01.08.2008

Witaj,
Z przyjemnością dołączę do grupy, tylko powinnaś napisać jaką formę turystyki preferujesz i jakie góry. Chodzę trochę po górach i wiem, że innego turystę spotkamy w Beskidach i inny turysta,jest zainteresowany tatrami. Preferuję również turystykę rowerową jak mój poprzednik glosekm.republika.pl  ale nieopowiedziane, że w miłym towarzystwie nie wybrałbym się na ciekawą wyprawę w ciekawe miejsce.

rose dołączył
03.07.2008

rose dołączył
03.07.2008

rose 14:00 | 31.08.2008

Ekipa wyjazdowa powstała i trzeba powiedzieć że przeszła przez „gęste sito” bo z ponad 50 kontaktów mailowych i kilkunastu osób z które zgłosiły się na gg zostało 8 osób, ale za to niezwykłych ! Na razie zawieszam przyjmowanie nowych członków do grupy. Zakładam że może powstać potrzeba uzupełnienia grupy wtedy skontaktuję się z tymi którzy napisali dotychczas i którym to obiecałam.
Nawiasem wbrew temu co czytałam na temat formowania takich grup - jest to możliwe, a sceptycy widać jeszcze nie próbowali, no to czas spróbować ! Z tym że rzeczywiście potrzeba trochę determinacji ze strony tego kto „ zbiera ekipę” ( maile, korespondencja, telefony – ogólnie czasu ), no i przede wszystkim wiary w to że się uda + trochę tolerancji. Ale przedsięwzięcie jest warte tego.

paradajsik dołączył
23.04.2008

paradajsik 08:42 | 03.09.2008

Ja też chciałbym się dołączyć, szkoda tylko, że nie mogę......

mal.go dołączył
03.09.2008

mal.go 22:34 | 03.09.2008

witaj rose, chetnie dołączyłabym do waszej ekipy, poszukuje własnie grupy, do której mogłabym dołączyć na wyjazdy w góry i w inne ciekawe zakątki kraju jak równiez za granice. Wiem ze kobiet zawsze pod dostatkiem, poza tym nie mieszcze sie jeszcze w wasze widełki wiekowe, ale moze da sie z tym cos zrobić?

rose dołączył
03.07.2008

rose 23:03 | 16.10.2008

Wznawiam temat - powstała potrzeba uzupełnienia grupy. Kryteria bez zmian z tym że chciałabym żeby osoby dołączające do grupy były naprawdę otwarte i tolerancyjne, z żyłką podróżnika oraz umiejętnością przystosowania się i współpracy z pozostałymi członkami grupy.

spacetech1 dołączył
18.09.2008

spacetech1 16:25 | 18.10.2008

witam. ja takie ekipy tworzę w Krakowie i zapraszam wszystkich. w Krakowie spotykamy się w każdy poniedziałek na m.in. takich spotkaniach www.goryonline.com/gory,4709,149,0,0,F,news.html 
27.10 - Tomek Walkiewicz - Grenlandia. 3.10 Ola Dzik - Pamir Expedition .
ja osobiście jestem miłośnikiem Tatr i najczęściej tam siedzę ale szlajam się także po innych zakątkach kraju a czasami i europy . trochę moich fotek : foto.onet.pl/1s8j3,u.html  .
chętne osoby proszę o maila : klubpodroznika@gmail.com lub zplecakiem@gmail.com

pille dołączył
25.07.2008

pille 23:49 | 19.10.2008

jezeli wejscie do rupy jest aktualne to ja i moja kobieta bysmy sie pisali, jezeli macie jakis namiar na siebie dajcie znac , jak nie to zawsze przypadkie mozna sie spotkac na szlaku, siemka pille

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl