Forum dyskusyjne

Nocleg w Bangkoku

kategoria podróże po świecie

akolacki dołączył
16.05.2003

akolacki 15:24 | 28.07.2008

Witam serdecznie.
Czy moglibyście mi pomóc? Szukam taniego noclegu w Bangkoku. Wiem, że normalnie nie ma z tym problemu, ale przylatuję w nocy nie będę chciał szukać. Może macie jakieś namiary na coś ciekawego i niedrogiego. Z góry dziękuję.

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 21:41 | 16.08.2008

też mam ten problem, ląduję o 3 w nocy, może ktoś coś podpowiedzieć?

prez64 dołączył
16.02.2008

prez64 10:34 | 17.08.2008

O tej porze juz nie kursują autobusy, ale jak sie uzbiera 3-4 osoby, to taksówka moze byc nawet tańsza od autobusu. Trzeba zamówic kurs do Khao San Road i tam juz o kazdej porze dnia i nocy czeka kilkaset hotelików od 10 do 50 USD za noc.

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 11:13 | 17.08.2008

Moim zdaniem ,lepszy wybor to Rambutri Street./Od wylotu z Kao San jakies 50 metrów w lewo/.ładniejsza okolica,bardziej cicho,przytulniej i nizsze ceny.Hotelikow i knajpek całe mnóstwo...

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 12:34 | 17.08.2008

sam sen 2-6 zaraz obok khao san duzo taniej i lepiej niz na khao san ceny od 4$ jednak w nocy mozna sie zalogowac tylko do tych lepszych hoteli bądz guesthausów
co do taksy to w dwie osoby juz taniej wychodzi niz autobus tylko trzeba jechac z licznikiem z tego co pamietam zawsze mnei wychodzilo ok 150-250baht w zaleznosci od pory dnia
pozdro

podrozposlubna.com dołączył
04.11.2007

podruze dołączył
08.01.2009

podruze 09:13 | 09.01.2009

witam ,mam na imie mariusz mieszkam 3 lata,sluze pomoca i rada.mail mariuszsebastian@yahoo.com tel +66845668696.potem postaram ci cos wyslac na maila jakis adres hotelu pozdrawaim

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 09:29 | 09.01.2009

polecam Sieć hoteli Sawasdde

zawsze z nich korzystam

www.sawasdee-hotels.com/bangkok/krungthepinn/index.html 

450Bth ale masz WC AC TV
mozesz szukać za grosze 200Bth ale nie ma wtedy AC i WC osobno jest wiatrak dla mnie to ważne w takim klimacie AC to podstawa
wszystko zależy czy leciszw sezonie czy po ceny spadają po marcu od listopada do marca jest drożej .
pozdrawiam
neronek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl