Forum dyskusyjne


samochodem po indiach

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

cufelek dołączył
03.08.2008

cufelek 22:20 | 03.08.2008

czy ktoś może próbował wynając samochód i poruszać się na własną rękę?? Czy to raczej abstrakcja, ze względu na drogi , możliwości tankowania ( chodzi mi o północ), kradzieże???


blt dołączył
13.12.2007

blt 07:54 | 04.08.2008

to oczywiście możliwe (jak pewnie wszystko na tym świecie), ale wielce ryzykowne, nie tylko ze wzgledów, o których piszesz, ale też dlatego, że tam nie ma właściwie żadnych reguł na drogach (kto pierwszy ten lepszy to delikatnie powiedzine). Do tego ruch lewostronny...jest po prostu bbbb niebezpiecznie. Lepiej wybrać kolej.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl