Forum dyskusyjne

PAN ARSOBA - SZCZECIN

kategoria podróże po świecie

redek1 dołączył
06.08.2008

redek1 21:26 | 06.08.2008

Uwazajcie na ta osobe oszust nie korzystajcie z jego uslug ja sie zawiodlem

belzebub dołączył
20.02.2007

redek1 dołączył
06.08.2008

redek1 08:55 | 08.08.2008

niejaki pan Arsoba to marny operator kamery tz wolny strzelec pracujacy dla mediow z braku laku oczywiscie zajmujacy sie fotografia ale retuszowana nic orginalnego zrobic nie potrafi jego zdiecia i ujecia z kamery to zadne klimaty kazdy to potrafi ktory ma jako takie pojecie ale kiedys wpadlem na pomysl wyprawy do Chin na zacmienie calkowite slonca z uwagi na to ze robilem ta sztuke w Turcji a Arsoba zwietrzyl interes sam zorganizowal taka wyprawe pomijajac mnie a poza tym ze jest podroznikiem bo jest zaczal interesowac sie cudza kobieta ktorej zawrocil w glowie bajaniem o podrozach mam zal do tego pana ze duzo mowi przedstawia sie za ogromnego wielkiego podziwu podroznika i fotografa lecz marny z niego ten fotograf z retuszu widzialem jego zdiecia i mialem okazje z tym facetem pracowac przy reportazu wiec mam swoje zdanie dziekuje to tyle

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:06 | 08.08.2008

no nie..... tego tu jeszcze nie bylo !!!! kacik sutenerski to maly pikus :-)) oj chyba ci dmuchnal babe sprzed nosa "na wycieczke" !!!!

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 06:36 | 09.08.2008

Tu apel do Admina -dla pana Arsoby przewodnik hehe

redek1 dołączył
06.08.2008

redek1 09:00 | 09.08.2008

pan przewodnik hmmm nawet nie ma pojecia jak zafascynowac kogos taka wyprawa jak doskonale mozna to wykorzystac bedzie wiec samotnikiem sam sobie

redek1 dołączył
06.08.2008

redek1 08:57 | 09.08.2008

wlasnie tak dmuchnal ten marny przewodnik ale i dmuchnal mi moj pomysl na zacmienie to bylo niesamowite chcialem zrobic fajny material mialby wziecie zapewne sprzedalbym to do TV wiec niech sie martwi jak to sprzedac hmm nikt tego nie kupi a dlaczego ja mam pojecie jak to sie robi znam sie na klimatach wiem cos niecos a moze duzo co kocha kamera

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl