Drogowskaz, adresy stron o podróżach

Wyszukiwanie:


Drogowskaz jest miejscem, gdzie osoby planujące swoje podróże mogą znaleźć adresy artykułów w Internecie zawierające dodatkowe informacje. Baza adresów jest rozwijana wspólnie przez zarejestrowanych użytkowników serwisu globtroter.pl Jeżeli w rozwijanym polu wyboru brakuje interesującego Cię kraju, oznacza to, iż dotychczas nie zostały dodane żadne adresy dotyczące tego regionu. Jeśli więc samodzielnie dotrzesz do ciekawych stron w internecie, podziel się tymi informacjami z pozostałymi globtroterami. Wystarczy zalogować się i wypełnić prosty formularz.

WAŻNE
W Drogowskazie nie znajdują sie adresy do stron www ale do konkretnych artykułów. Dlatego drogi Internauto jeżeli posiadasz kilka artykułów na swojej stronie wpisz je oddzielnie, dzięki temu będzie można opisać szczegółowo każdą relację, co niwątpliwie uraduje szukających konkretnej informacji globtroterów.


Odpowiedzi na pytanie: 10 ostatnio dodanych pozycji
Liczba wyszukanych adresów: 10

tytuł licznik uwagi
2017-01-07
TOP 17 atrakcji Japonii
1 autor: Ready for Boarding
TOP 17 atrakcji w Japonii
2017-01-07
Madera
0 autor: Ready for Boarding
Informacje praktyczne o Maderze, ciekawe miejsca do zobaczenia.
2016-12-13
Natalis - świąteczne targi w Lizbonie
2 autor: Fundação AIP
Natalis w centrum FIL w Parque das Nações w to jedne z największych, świątecznych targów w Lizbonie. Tuż obok działa park rozrywki FIL Diverlândia.
2016-12-08
Szlak bunkrów Warmii i Mazur
3 autor: Angrywaldeuszek
Warmia i Mazury - Kanał Mazurski i tajemnicze projekty III Rzeszy
2016-12-02
IRAN SUBIEKTYWNIE
2 autor: Leszek Argasiński
Ponad pięć tysięcy kilometrów po drogach i bezdrożach Iranu. Od pogranicza pakistańskiego i bajkowej wyspy Zatoki Perskiej, poprzez święte miasta islamu, starożytne polis, po Morze Kaspijskie. Osiemnaście niezwykłych dni na pustyniach, nad słonymi jeziora
2016-11-07
Trzy dni w parku Algonquin Provincial Park w Ontario
3 autor: Jacek
Park Algonquin o pow. 7755 km kwadratowych jest chyba najpopularniejszym parkiem w Ontario, posiada ogromną ilość jezior, wiele tras na kanu, dziką przyrodę i zamieszkuje go ok. 3000 niedźwiedzi, jak też łosie i wiele innych.
2016-11-07
Weekend w Parku Bon Echo w Ontario
0 autor: Jacek
Park Bon Echo posiada unikalną kolekcję naskalnych rysunków indiańskich oraz niezwykle imponującą skałę, zwaną Gibraltarem północy.
2016-11-07
Na kanu na rzece French River w Ontario
1 autor: Jacek
Pięciodniowa wycieczka na kanu na rzece French River, którą po raz pierwszy dopłynęli francuscy eksploratorzy i misjonarze, a potem handlarze skór. W XIX i na początku XX w. istniał tam dynamiczny przemysł drzewny. Obecnie jest to park prowincjonalny i st
2016-10-30
HALLSTATT - górska perełka Austrii
17 autor: Gregy
Opis miejscowości Hallstatt. Warto, czy nie warto. Co dokładnie zobaczyć i jak się zorganizować w miasteczku i jego okolicach
2016-09-24
Brunei
9 autor: BylismyTam.pl
Brunei maleńkie państwo, wdzierające się między dwa borneańskie stany Malezji Sabah i Sarawak podobnie jak inne bogate kraje z władzą absolutną (Monako, Watykan, Katar…) budzą wyobraźnię, szczególnie wśród społeczności z drugiego końca świata. Pr

Krótkie statystyki:
Liczba adresów w bazie: 1053
Łączna liczba odwiedzin: 216880

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

01-08
To jest najgorętszy konkurs foto w historii

Dlaczego? Jest już ponad 300 zdjęć, a to oznacza, że będzie ich więcej niż kiedykolwiek w historii. Pamiętajcie jednak, że nie ilość, ale jakość jest najważniejsza :-)

01-05
Indie: Hate or Love?

No właśnie, jedni je kochają, innych odstraszają. To jeden z najbardziej burzliwych wątków Globa, 267 postów, 46tys odsłon. A może to tak, że jak ktoś lubi porządek to nie będzie się w Indniach dobrze czuł. I na odwrót...?

01-01
Już ponad 100 zdjęć w konkursie!...
01-01
Włochy na początek podróży w 2017...
12-27
Promuj swój BLOG...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl