Drogowskaz, adresy stron o podróżach

Wyszukiwanie:


Drogowskaz jest miejscem, gdzie osoby planujące swoje podróże mogą znaleźć adresy artykułów w Internecie zawierające dodatkowe informacje. Baza adresów jest rozwijana wspólnie przez zarejestrowanych użytkowników serwisu globtroter.pl Jeżeli w rozwijanym polu wyboru brakuje interesującego Cię kraju, oznacza to, iż dotychczas nie zostały dodane żadne adresy dotyczące tego regionu. Jeśli więc samodzielnie dotrzesz do ciekawych stron w internecie, podziel się tymi informacjami z pozostałymi globtroterami. Wystarczy zalogować się i wypełnić prosty formularz.

WAŻNE
W Drogowskazie nie znajdują sie adresy do stron www ale do konkretnych artykułów. Dlatego drogi Internauto jeżeli posiadasz kilka artykułów na swojej stronie wpisz je oddzielnie, dzięki temu będzie można opisać szczegółowo każdą relację, co niwątpliwie uraduje szukających konkretnej informacji globtroterów.


Odpowiedzi na pytanie: 10 ostatnio dodanych pozycji
Liczba wyszukanych adresów: 10

tytuł licznik uwagi
2017-04-25
Pogoda na Phuket
0 autor: asiandivers
Obok szczepień i ubezpieczenia - najpopularniejsze pytania dotyczą pogody. Oczywiście nie ma reguł, ale w określonych porach roku możemy spodziewać się przewagi pogody słonecznej/wietrznej/deszczowej. Artykuł napisany przez osoby które mieszkają na Phuket
2017-04-25
Atrakcje wyspy Phuket - Tajlandia
0 autor: asiandivers
Phuket - perła południa Tajlandii. Wyspa oferująca atrakcje krajoznawcze i przyrodnicze. Od pięknych plaż, dżungli, wodospadów po zabytki historyczne, miejsca kultu i centra handlowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.
2017-04-25
Kuchnia tajska
0 autor: asiandivers
Obszerny artykuł na temat kuchni tajskiej - od obyczajów związanych z przygotowaniem i celebracją posiłków, najpopularniejszymi składnikami potraw i wyborem dań wraz z ich opisem.
2017-04-25
Tajskie obyczaje
0 autor: asiandivers
Zanim przylecisz do Tajlandii poznaj kilka najważniejszych zasad zachowania w Kraju Uśmiechu.
2017-04-25
Szczepienia do Tajlandii
0 autor: asiandivers
Odpowiedź na jedno z najczęściej pojawiających się pytań i wątpliwości - czy trzeba się szczepić? Jeśli tak, to na co? Postaraliśmy się zebrać odpowiedzi.
2017-04-25
Dolary czy Euro do Tajlandii?
0 autor: asiandivers
Wielu planujących podróż do Tajlandii zastanawia się, którą z najpopularniejszych walut wymienialnych zabrać ze sobą w gotówce. Krótki poradnik odpowiada na te pytania.
2017-04-25
Bezpieczeństwo i zagrożenia w Tajlandii
0 autor: asiandivers
Prawdziwe i wydumane zagrożenia z jakimi powinien się liczyć każdy turysta.
2017-04-12
Z Przewalska nad jezioro Ala Kol – Kirgistan co zobaczyć ?
0 autor: zplecakiem
Relacja z trekkngu w górach Kirgizji
2017-04-12
Kirgistan – ceny, czyli na daj się robić w konia.
0 autor: zplecakiem
Ceny w Kirgistanie, co i za ile
2017-04-12
Biszkek - atrakcje miasta
0 autor: zplecakiem
Informacje praktyczne o stolicy Kirgistanu

Krótkie statystyki:
Liczba adresów w bazie: 1080
Łączna liczba odwiedzin: 219212
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl