Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-01-11 09:43:32

tytuł GÓRY - poszukiwana towarzyszka do rekreacyjnych, pieszych wędrówek

AniJa81

Witam serdecznie :)
Poszukuję kompanki z Poznania lub okolic do "babskiego" wyjazdu w celu pieszych wędrówek po górach. Preferowania osoba w wieku 30+. Na przełomie marca/kwietnia chciałabym wyskoczyć na kilka dni (np. 3) gdzieś w Tatry (termin i miejsce do ustalenia) i chętnie nawiąże znajomość z osobą, która miałaby ochotę wspólnie wybrać się na wyprawę. Dodam tylko, że nie mam zbyt dużego doświadczenia w chodzeniu po górach (urzeczona ich pięknem dopiero zaczynam), dlatego interesują mnie spokojne, piesze wędrówki i podziwianie krajobrazów. Mile widziana osoba z doświadczeniem w poruszaniu się w górach.
Mam 35 lat i jestem z Poznania.
Pozdrawiam!

typ: szukam chętnych na wyprawę

AniJa81

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

01-08
To jest najgorętszy konkurs foto w historii

Dlaczego? Jest już ponad 300 zdjęć, a to oznacza, że będzie ich więcej niż kiedykolwiek w historii. Pamiętajcie jednak, że nie ilość, ale jakość jest najważniejsza :-)

01-05
Indie: Hate or Love?

No właśnie, jedni je kochają, innych odstraszają. To jeden z najbardziej burzliwych wątków Globa, 267 postów, 46tys odsłon. A może to tak, że jak ktoś lubi porządek to nie będzie się w Indniach dobrze czuł. I na odwrót...?

01-01
Już ponad 100 zdjęć w konkursie!...
01-01
Włochy na początek podróży w 2017...
12-27
Promuj swój BLOG...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl