Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-01-11 09:43:32

tytuł GÓRY - poszukiwana towarzyszka do rekreacyjnych, pieszych wędrówek

AniJa81

Witam serdecznie :)
Poszukuję kompanki z Poznania lub okolic do "babskiego" wyjazdu w celu pieszych wędrówek po górach. Preferowania osoba w wieku 30+. Na przełomie marca/kwietnia chciałabym wyskoczyć na kilka dni (np. 3) gdzieś w Tatry (termin i miejsce do ustalenia) i chętnie nawiąże znajomość z osobą, która miałaby ochotę wspólnie wybrać się na wyprawę. Dodam tylko, że nie mam zbyt dużego doświadczenia w chodzeniu po górach (urzeczona ich pięknem dopiero zaczynam), dlatego interesują mnie spokojne, piesze wędrówki i podziwianie krajobrazów. Mile widziana osoba z doświadczeniem w poruszaniu się w górach.
Mam 35 lat i jestem z Poznania.
Pozdrawiam!

typ: szukam chętnych na wyprawę

AniJa81

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

06-16
Wypromuj swój Blog na Globie

Jesteś blogerem? Masz swój profil na FB? Zobacz jak pozyskać więcej ruchu na Twojej stronie używając narzędzi na Globtroter.pl.

05-26
"Na złotym wybrzeżu" Evald Flisar

Polecamy dziennik z podróży samego Flisara, który w latach 80-tych podróżował po Afryce Zachodniej. Autor konstruując tę powieść powraca do swoich ulubionych tematów- pytań o sens życia i ludzkiego działania.

04-26
Urlop na kempingu?...
04-14
Zobacz zwycięskie fotografie...
03-26
Samochodem nad Bajkał?...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl