Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-01-11 12:57:04

tytuł Włochy + Zakintos + Grecja + Bałkany 8-30 09 2017

AmA Wyprawy

Objechać Morze Adriatyckie..:) Czemu nie...:) Włochy + Zakintos + Grecja + Bałkany 8-30 09 2017 Kochani to grupa dla zwariowanych marzycieli, którzy chcą się wybrać w podróż życia na zwariowaną i szaloną wyprawę. Możemy jechać w max 9 osób Italia, Zakintos, Grecja i Kraje Bałkańskie.....- oj będzie się działo, będą widoki cieszyć nasze oczy i serducha..., będą to 3 tyg w życiu, które musimy tak spędzić by każde z nas zapamiętało je na zawsze.... Tyle na dzisiaj ( 09.01.2017 ) Jutro przeliczę koszta wynajęcia autka i będę podawać resztę danych na bieżąco. Nie musisz mieć namiotu ani karimaty, to wszystko będziesz mieć zapewnione jak i wiele , wiele innych rzeczy wyprawowych. Jesteście mega kochani. ..................................................................................................................... KOSZTA :) KOSZTA :) KOSZTA :) A więc tak..- przewidywane wydatki to..: Wspólny koszt wyprawy na osobę to 1.950 zł który obejmuje.: - wynajęcie KOMFORTOWEGO BUSA ( Volkswagen Crafter ) przygotowanego i przystosowanego do takich wypraw - korzystanie ze sprzętu wyprawowego ( namioty, karimaty, grill gazowy, itp.., itd.. ) - logistykę - amortyzację sprzętu wyprawowego - ubezpieczenie grupowe Compensa Voyage Top - inne ). - niespodziankę RAZEM.: 1.950 zł - Zadatek 450 zł = gwarancja uczestnictwa - Reszta kwoty tj. 1.500 zł do dnia 15_stego sierpnia 2017 * wyprawa polega na dowiezieniu we wszystkie miejsca ( zgodnie z programem; modyfikacje za zgodą grupy) natomiast pojedyncze wejściówki, atrakcje, inne - każdy opłaca indywidualnie. * wyprawa nie obejmuje kosztów własnych na jedzenie, napoje, pamiątki ..., itp.., itd... * cena nie obejmuje dodatkowych noclegów na kampingach, które są w zależności od tego gdzie się zatrzymamy ( a z pewnością choć raz ) 25-90 zł na osobę / jeden nocleg * cena nie uwzględnia przepraw promowych - na które się wspólnie składamy * cena nie uwzględnia opłat parkingowych i drogowych - na które się wspólnie składamy !!!! Wspólna składka na ( promy, autostrady, parkingi, podobne opłaty ) to 130 euro w dniu wyjazdu do rozliczenia na koniec wyprawy. !!!! KONTAKT: SŁAWOMIR MATUSIEWICZ tel: 00 48 600 619 619 e-mail: amawyprawy@gmail.com fb: https://www.facebook.com/AmaWyprawy/

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

02-12
Ponad 500 zdjęć w konkursie!!!

Pękło pół tysiąca zdjęć. Zostało jeszcze 3 tygodnie czasu do końca. Spieszcie się, kto nie dodał zdjęcia. Ale tylko 3! Takie mamy zasady. Więcej zdjęć usuwamy, a kto nabroi i dorzuci dużo więcej to może mieć konkursowy falstart przy wynikach.

01-26
Krippenstein: kraina puchu i niezapomnianych widoków

Freesports Arena Dachstein Krippenstein cieszy się bardzo dobrą opinią w Austrii, jest też ceniona poza granicami tego kraju. To wyjątkowy ośrodek narciarski, o którego zaletach sporo napisano już w znanym magazynie „SnowPlanet”.

01-25
400 zdjęć w FOTO konkursie...
01-08
To jest najgorętszy konkurs foto ...
01-05
Indie: Hate or Love?...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl