Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-03-20 23:17:12

tytuł Bliski i trochę dalszy wschód, czyli Azja Zachodnia i Środkowa :)

Julia215

Witajcie Podróżnicy! :)
Kilka dni temu wpadłam na pomysł wyprawy wiodącej przez Gruzję-Armenię-Azerbejdżan-Iran-Turkmenistan-Uzbekistan-Tadżykistan-Kirgistan-Kazachstan (plus ewentualnie powrót przez Rosję i Ukrainę, ale to do ustalenia). Wymarzyłam sobie przynajmniej jedną dużą wyprawę rocznie i to jest właśnie mój pomysł na ten rok (musi być z pompą, bo w końcu na ćwierćwiecze) :)
Coś o mnie:
Uwielbiam podróże, języki obce i wszelkiego rodzaju aktywności (od biegania, poprzez nurkowanie, a na paralotni kończąc). Także generalnie wszędzie mnie pełno. Do tej pory odwiedziłam 40 różnych państw i apetyt stale mi rośnie. Uważam się za wiecznie uśmiechniętą optymistkę ze szczyptą szaleństwa. Jeśli zaciekawił Cię mój plan na wyprawę i chcesz dołączyć lub po prostu chcesz się spotkać na kawę i pogadać o podróżach to pisz śmiało! :)
Na co dzień rezyduję w Warszawie, ale wszystko da się ogarnąć (w końcu mieszkamy na jednej planecie, a to wcale nie tak daleko) ;)
Udanych podróży!

typ: szukam chętnych na wyprawę

Julia215

Powróć do ogłoszeń

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl