Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-04-20 21:31:38

tytuł GRUZJA przewodnik reportażowo kulturowy z płytą DVDGiorgi Maglakelidze

Goyko

Książka nowa - cena 49,90.
Gruzja Przewodnik reportażowo - kulturowy Giorgi Maglakelidze wydawnictwa Geopolis.
Wybierz się w podróż po Gruzji z Giorgim Maglakelidze – gruzińskim patriotą, który cel swojego przewodnika opisuje, prowadząc dialog ze święta górą symbolizującą Gruzję, słowami: „Chciałbym pokazać Cię wszystkim ludom świata od najlepszej strony. Chciałbym, aby zgodnie z naszym narodowym przysłowiem – Gość w dom, Bóg w dom – każdy mógł w Tobie i dzięki Tobie dostąpić ukojenia duszy i ciała. Chciałbym, by przez Ciebie doświadczył gościnności (stumartmokhwareoba), serdeczności (gulitadoba) i przyjaźni (megobroba).

Wyjątkowy Przewodnik o jeszcze bardziej wyjątkowym kraju jakim jest Gruzja. Oryginalność swą zawdzięcza formie w jaką ubrał ją autor Giorgi Maglakelidze – Gruzin od 10 lat mieszkający w Polsce. Książka ta poza wieloma ogólnymi i praktycznymi informacjami związanymi z podróżowaniem po kraju, zawiera kilka wywiadów z Polakami, którzy w różny sposób zwiedzili Gruzję. Dzięki takiej perspektywie oraz wnikliwej weryfikacji usłyszanych informacji przez autora, czytelnik dostanie do ręki przewodnik, który czyta się jednym tchem – ciekawy, błyskotliwy, emanujący emocjami, smakami oraz zapachami Gruzji oraz zarażający pasją do podróżowania po tym pięknym kraju. Przewodnik zawiera opisy wszystkich regionów Gruzji, szczegółowe mapy, liczne fotografie, opisy miejscowych zwyczajów i tradycji, a nawet szczegółowe rozkłady jazdy autobusów oraz pociągów.
Język: polski
Rok wydania: 2013
Wymiary: 18 x 11 x 1,5 cm
Ilość stron: 304
Kod kreskowy: 978839293 9917
okładka / oprawa: miękka
Do Przewodnika dołączona płyta DVD 1;06 godz.z wypowiedziami,wspomnieniami ludzi,autora o Gruzji - bardzo ciekawe i przydatne informacje.
Do ceny proszę doliczyć koszta przesyłki 9 złotych,ewentualnie odbiór osobisty.

Powróć do ogłoszeń

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl