Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-05-18 12:31:39

tytuł Wyjazd w góry Rosja(Elbrus) i Gruzja

nehesi

Witam, szukam chętnych/towarzystwa na wyjazd motocyklowy do Rosji i Gruzji z chodzeniem po górach i zdobyciem szczytu Elbrus.(ew. innym pojazdem własnym lub spotkanie na miejscu zależy mi na towarzystwie w górach). Możemy dogadać się odnośnie spotkania w górach i tam pochodzić w grupie drogę bez problemu mogę pokonać sam:). Obecnie mam tylko dużo chętnych mało zdecydowanych :). Wstępny termin wyjazdu koniec sierpnia około 24. Zakładam minimum 3 do max 4 tygodni na wyjazd. Trasę wyznaczałem przez Litwę i Łotwę (ze względu na trudności i bezpieczeństwo z przejazdem przez Białoruś i Ukrainę do Rosji). Powrót tą samą drogą lub zataczając koło przez Turcję (tu również sprawa w obserwacji ze względu na obecne sytuacje).

typ: szukam chętnych na wyprawę

nehesi

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

06-16
Wypromuj swój Blog na Globie

Jesteś blogerem? Masz swój profil na FB? Zobacz jak pozyskać więcej ruchu na Twojej stronie używając narzędzi na Globtroter.pl.

05-26
"Na złotym wybrzeżu" Evald Flisar

Polecamy dziennik z podróży samego Flisara, który w latach 80-tych podróżował po Afryce Zachodniej. Autor konstruując tę powieść powraca do swoich ulubionych tematów- pytań o sens życia i ludzkiego działania.

04-26
Urlop na kempingu?...
04-14
Zobacz zwycięskie fotografie...
03-26
Samochodem nad Bajkał?...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl