Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-05-18 14:10:49

tytuł Tajlandia - czerwiec :)

amaliooo

Cześć!
11 czerwca lecimy w kilkuosobowej ekipie do Tajlandii – może masz ochotę do nas dołączyć :) ?
W planach: zwiedzanie Bangkoku i okolic, bazary i targi nocne, targ na wodzie, kilka nocy w drewnianych domkach na skraju ostatniej tajskiej dżungli (jeziorko, kajaki, safari w dżungli), a na koniec relaks pod palmami w okolicach Krabi, wyspa Phi Phi, zatoka Maya Bay i inne rajskie plaże :)
Ogólny plan - chcemy się razem dobrze bawić :)

Wyjazd z biurem, ale tylko ze względów formalnych, bo poza tym to jeździmy bardzo na luzie i po koleżeńsku, nie chodzimy za przewodnikiem i skupiamy się na tym, żeby jak najwięcej przeżyć a nie wysłuchać długich opowieści z historii ;) Staramy się wchodzić w boczne uliczki i próbować wszystkiego co nowe.

Kwaterujemy się w pokojach 2-osobowych z innym uczestnikiem wyjazdu więc nie trzeba dopłacać do jedynki i szukać na siłę osoby towarzyszącej :) Jak nie masz z ki jechać to to idealna opcja dla Ciebie!

Jeśli masz ochotę dołączyć – daj znać :) Super atmosfera i sympatyczne towarzystwo gwarantowane.

Pozdrawiam!
Magda

typ: szukam chętnych na wyprawę

amaliooo

Powróć do ogłoszeń

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl