Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-05-18 15:08:14

tytuł Festiwal PodRóżni

TROPEMatiego.pl

Cześć

Już za dwa tygodnie rusza festiwal robiony przez podróżników dla podróżników. Festiwal PodRóżni startuje w piątek, 2 czerwca i trwa do niedzieli w Ząbkowicach Śląskich, w ruinach zamku.
W ramach festiwalu prelekcje o całym świecie serwowane przez różnych podróżników. Równocześnie w programie są przewidziane liczne warsztaty, które mogą przydać się każdemu w podróży. Od warsztatów kulinarnych przez fotograficzne po szkolenia z pierwszej pomocy organizowane przez GOPR. Pełen program można znaleźć na stronie festiwalu.
Te i wiele innych atrakcji już za dwa tygodnie. A już teraz każdy może wziąć udział w konkursie fotograficznym. Szczegóły konkursu, jak i samego festiwalu na stronie festiwalowej: www.festiwalpodrozni.pl

Zapraszam
Mati

Powróć do ogłoszeń

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl