Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-05-19 18:35:43

tytuł Wyprawy autorskie do Chin

Wiktor-bigplanet.com.pl

Witam!

Poszukujemy chętnych na wyjazdy zorganizowane wyjazdy do Chin w okresie lipiec - listopad 2017 roku. Opieramy się na dwóch autorskich programach - 21 dniowym - "Skarby Chin" i nieco bardziej skondensowanym, 14-dniowym - "Chiny Klasycznie". Autorem programu, a za razem pilotem i przewodnikiem wyprawy jest Kazik Pawłowski. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu - odpowiem chętnie na wszelkie pytania :)

Pozdrawiam,
Wiktor

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

09-18
Pozyskaj ruch do swojego bloga

Zobacz, jak dzięki swojej aktywności w Globtroter.pl w łatwy sposób pozyskasz nowych użytkowników na swojego bloga lub strone podróżniczą.

08-30
Na weekend w Polskę [spons]

Wakacje w pełni – nawet jeśli nie planujemy dłuższego wyjazdu, warto skorzystać z pięknej pogody i wybrać się na weekend do jednego z wielu ciekawych zakątków Polski.

08-10
Rowerem przez Skandynawię...
08-11
Lofoty...
08-14
TOP5 miejsc na Riwierze Albańskie...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl