Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-06-19 00:24:58

tytuł Tatry, Beskidy - Rysy, Krzyżne, Świnica, Kościelec, Rohacze , Babia Góra od 22 Lipiec do 5 Sierpień

Saperek

Witam,
Szukam chętnych na kilkudniowe wędrowanie po Tatrach z noclegami w schroniskach. Mam zarezerwowane noclegi w Morskim Oku, D5SP i w Murowańcu od 24 do 28 Lipca. Planowane trasy do przejścia: schronisko Morskie Oko - Rysy – Schronisko w D5SP przez Szpiglasową Przełęcz lub przez Świstówkę – schronisko Murowaniec przez przełęcz Krzyżne – Świnica lub Kocielec i zejście do Zakopanego. W następnych dniach planuję Rohacze, Babią Górę lub Trzy Korony. Wszystko zależy od pogody i chęci. Mam 38 lat, tempo umiarkowane i humor.

typ: szukam chętnych na wyprawę

Saperek

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

06-16
Wypromuj swój Blog na Globie

Jesteś blogerem? Masz swój profil na FB? Zobacz jak pozyskać więcej ruchu na Twojej stronie używając narzędzi na Globtroter.pl.

05-26
"Na złotym wybrzeżu" Evald Flisar

Polecamy dziennik z podróży samego Flisara, który w latach 80-tych podróżował po Afryce Zachodniej. Autor konstruując tę powieść powraca do swoich ulubionych tematów- pytań o sens życia i ludzkiego działania.

04-26
Urlop na kempingu?...
04-14
Zobacz zwycięskie fotografie...
03-26
Samochodem nad Bajkał?...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl