Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-06-19 10:31:53

tytuł ten straszny Pakistan

Iguana88

poszukuję zdecydowanych na jesienną wyprawę do Pakistanu. Wyprawa organizowana przez lokalnych pośredników, ze względów bezpieczeństwa oraz łatwiejszego dostępu do wiz oraz całej logistyki. Chcemy zamknąć się w etatowym urlopie czyli ok 15 dni. Niegdy nie byłam w Pakistanie, organizowałam jednak wyprawy i akcje pomocowe w Azji Centralnej, w górach Pamiru itd. Z wykształcenia jestem etnologiem, także bardzo fajnie jeżeli jesteście ludźmi którzy cenią sobie kontakt z lokalnymi ludźmi, zamiast wygód szukają "doświadczenia" czegoś innego niż europejskie standardy. Wyprawa na jesieni, termin konkretniejszy do ustalenia. Koszt 2000$ plus lot, biorę na siebie formalności wizowe, ubezpieczeniowe itd.
więcej o mnie na www.tajemniczedrogi.wordpress.com

typ: szukam chętnych na wyprawę

Iguana88

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

06-16
Wypromuj swój Blog na Globie

Jesteś blogerem? Masz swój profil na FB? Zobacz jak pozyskać więcej ruchu na Twojej stronie używając narzędzi na Globtroter.pl.

05-26
"Na złotym wybrzeżu" Evald Flisar

Polecamy dziennik z podróży samego Flisara, który w latach 80-tych podróżował po Afryce Zachodniej. Autor konstruując tę powieść powraca do swoich ulubionych tematów- pytań o sens życia i ludzkiego działania.

04-26
Urlop na kempingu?...
04-14
Zobacz zwycięskie fotografie...
03-26
Samochodem nad Bajkał?...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl