Konkurs FOTO "Magia Azji! " rozstrzygnięty!
Teraz już nikt nie pozostanie obojętny na urok kolebki najstarszych cywilizacji ? Użytkownicy Globtrotera mają okazję podziwiać nie tylko wspaniałe krajobrazy, ale i niesamowite portrety!

Przyznajemy, że jury konkursu trudno było zdecydować czy tematykę konkursu lepiej oddają pełne emocji twarze czy też widoki, które nie przestają się śnić nawet po wizycie w Azji …

Podejmując decyzję o wyłonieniu trójki zwycięzców oraz przyznaniu dwóch wyróżnień staraliśmy się popatrzeć na zgłoszone przez Was prace oczami kogoś, przed kim dopiero wizyta na tym magicznym i jakże zróżnicowanym kontynencie. Staraliśmy się odnaleŸć zdjęcia, które przykuwają wzrok na dłużej nie tylko dzięki talentowi i dobremu warsztatowi fotografa, ale także dzięki umiejętności zamknięcia w kadrze ulotnej magii, która towarzyszy każdej podróży po Azji.

Nagrody główne:


MIEJSCE I, Autor:JaduMIEJSCE II, Autor:ColmarMIEJSCE III, Autor:Suave
Wyróżnienia: zestawy podróżnika ufundowany przez TravelChannel składający się z: plecaka, wtyczki podróżnej, czołówki oraz książki Wydawnictwo Bezdroża "Paragon z podróży" autorstwa Bartka Szaro i Patryka świątka

Autor:OlgikAutor:Kasy1

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział!

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

09-18
Pozyskaj ruch do swojego bloga

Zobacz, jak dzięki swojej aktywności w Globtroter.pl w łatwy sposób pozyskasz nowych użytkowników na swojego bloga lub strone podróżniczą.

08-30
Na weekend w Polskę [spons]

Wakacje w pełni – nawet jeśli nie planujemy dłuższego wyjazdu, warto skorzystać z pięknej pogody i wybrać się na weekend do jednego z wielu ciekawych zakątków Polski.

08-10
Rowerem przez Skandynawię...
08-11
Lofoty...
08-14
TOP5 miejsc na Riwierze Albańskie...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies