Konkurs FOTO "Tam wrócę" rozstrzygnięty!
Konkurs Foto „Tam wrócę!” został rozstrzygnięty. Tym razem nadesłaliście ponad 340 zdjęć! Tym samym został pobity rekord konkursowej bazy. Dzięki Wam powstała baza miejsc, które mogą inspirować innych Globtroterów do podróży lub choćby do ich planowania.

Wybór nagrodzonych i wyróżnionych nie był jak zwykle łatwy; tym razem wyjątkowo trudno było wskazać najlepsze zdjęcia, ponieważ tematyka konkursu wprowadzała bardzo osobisty emocjonalny akcent. Zarówno glob jury jak i redakcja oceniała zdjęcia przez pryzmat techniki jak i emocji jakie udało się przekazać autorowi zdjęcia. Połączenie tych dwóch kryteriów i wskazanie zwycięzców oraz wyróżnionych było nie lada wyzwaniem!

Wspólnie z glob jury (kasy1, Diesel, Przemysław Supernak, Swift) wybraliśmy 6 zdjęć; autorom trzech prac przyznaliśmy kolejne trzy miejsca, a trójce autorów wyróżnienia. Wszystkim gratulujemy, a uczestnikom Konkursu – dziękujemy za udział!

Nagrody główne - vouchery Vacansoleil o wartości 700 zł oraz książki „Wyspy marzeń” wydane przez Arkady trafią do:

MIEJSCE I, Autor:baracuda77


MIEJSCE II, Autor:Amaranta


MIEJSCE III, Autor:CzesiuWyróżnienia- książki „Stary,młodzi i morze” Wydawnictwa Bezdroża trafią do:

Autor:Tomekzuk


Autor:Jacek11111


Autor:Patrycja Walczak


Zdradzimy Wam, że już wkrótce kolejny konkurs fotograficzny

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

02-12
Ponad 500 zdjęć w konkursie!!!

Pękło pół tysiąca zdjęć. Zostało jeszcze 3 tygodnie czasu do końca. Spieszcie się, kto nie dodał zdjęcia. Ale tylko 3! Takie mamy zasady. Więcej zdjęć usuwamy, a kto nabroi i dorzuci dużo więcej to może mieć konkursowy falstart przy wynikach.

01-26
Krippenstein: kraina puchu i niezapomnianych widoków

Freesports Arena Dachstein Krippenstein cieszy się bardzo dobrą opinią w Austrii, jest też ceniona poza granicami tego kraju. To wyjątkowy ośrodek narciarski, o którego zaletach sporo napisano już w znanym magazynie „SnowPlanet”.

01-25
400 zdjęć w FOTO konkursie...
01-08
To jest najgorętszy konkurs foto ...
01-05
Indie: Hate or Love?...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies