Galeria zdjęć

Blekitny Meczet

TURCJA / brak / Stambuł

Zdjęcia: Stambuł, Blekitny Meczet, TURCJA
odsłon: 1121 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: 4 | ocen: 14 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-04-23 11:45
Data wykonania
lipiec 2006
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Ta impreza odbywa się pewnie tylko latem,cóż ja ostatniej zimy wieczorami mogłam podziwiać pięknie oświetlony Błękitny Meczet i Hagię Sophię i skoro mówisz,że ta sezonowa atrakcja średniej jakości,to nie żałuję i zadawalam się.Co do ławek,to za inną racją jest fakt,że nie są to ławki gryzące się ani z architekturą,ani z otoczeniem,wręcz "dopasowane".Tytuł,jak się da,oczywiście zmienię,bo nie mam zamiaru pocieszać się faktem,że nawet co niektórzy Turcy nie rozróżniają obydwu tych świątyń...

Nie chcę aby to zabrzmiało pyszałkowato ale gdy mam jakieś uwagi merytoryczne (nie odczucia, nie technika fotografowania) dotyczące zdjęć, to zwykle mam rację. Dlatego, bo jak nie jestem czegoś pewien, to... siedzę cicho. Zdjęcia nie wyrzucaj z Galerii (!), co najwyżej zmień ten tytuł. Mnie się ono bardzo podoba (nawet z tymi ławkami) i oceniłem na "5". Meczet jest piękny i faktycznie można go podziwiać z tych ławek, a wieczorem odbywa się tam inscenizacja "światło i dźwięk". Moim zdaniem średniej jakości.

Nie,tym razem masz rację.Oczywiście jest to Błekitny Meczet,ale gdy zdjęcie weszło,było już za późno,by zmienić tytuł-miałam obok siebie w pliku te dwie cudniaste budowle,a że zwykle na internet mam w ciągu dnia ok.pół godziny czasu (cóż niektórzy nawet do pracy podróżują,w moim wypadku to 200 km),to czasem coś dziwnego mi wskoczy w pośpiechu.Na szczęście zostałam zapewniona przez admina,że od tego tygodnia powinna wreszcie być dostępna opcja samodzielnego usunięcia zdjęć:) A co do ławek, to czepiać się zawsze można:;) Ale tu akurat pomyślałam,że takie ławki to fajny pomysł na kontemplację TAKIEGOdzieła architektóry,nie myślisz?

Gosia, Hagia Sophia stoi za Twoimi plecami. Na zdjęciu jest Błękitny Meczet. Ja bym usunął te ławki. A może nie, może zbytnio się czepiam?

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Podlasie / Białystok

POLSKA / województwo podlaskie / Kruszyniany

NORWEGIA / Droga 258 / Droga 258 - kilka km. od zjazdu z drogi 15

POLSKA / kujawsko-pomorskie / Toruń

EGIPT / Kair / Giza

POLSKA / województwo podlaskie / Bohoniki

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl