Galeria zdjęć

Monako

MONAKO / brak / Monako

Zdjęcia: Monako, Monako, MONAKO
odsłon: 1562 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: 4.31 | ocen: 16 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-05-05 13:11
Data wykonania
maj 2007
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

zdj. jest ładne. Ale co do dublowań to robiąc zdj w Anglii czy szkocji lub w Walii zawsze można by dorzucić do Wielkiej Brytanii ..... Tak robić sie nie powinno !!!!

Sympatyczna Koleżanko! Tym stwierdzeniem o Francji i Monaco "rozbroiłaś mnie"; to był żart (?). Może uważasz, że jak zmienisz tylko tytuł, a zdjęcie wstawisz takie samo, to wszystko jest OK? Chyba nie tylko mnie rażą te duble. Tym bardziej, że teraz wiem iż to celowa robota, a nie pomyłka techniczna.

Sympatyczny Kolego,
Zdjęcia mogą się powtarzać - bo znajdują się - przy wyszukiwaniu Francja i Monako. Przepraszam, jeśli tak bardzo Cię to razi. Ewa

Zdjęcie zdublowane!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / województwo podlaskie / Kruszyniany

NORWEGIA / Geiiranger / Geiranger

NORWEGIA / Droga 63 / Jezioro Djupvatnet

NORWEGIA / Odda / Trolltunga

NORWEGIA / Lofoty / Hamnoy

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl