Galeria zdjęć

Na wypasie

MAROKO / - / w drodze do Tineghir

Zdjęcia: w drodze do Tineghir, Na wypasie, MAROKO
odsłon: 245 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2012-02-17 22:42
Data wykonania
czerwiec 2011

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Ladne zdjecie, ja tez wole naturalne zdjecia...choc czasami..

Nie zmieniam zdania Twoja pustynia jest bajeczna.

Dużo racji w Twoim komentarzu. Nic w tym zdjęciu nie było "dosycane" lub "uwydatniane" - jak to nazywają niektóre programy foto. Wiele zdjęć dodawanych na tym portalu jest (delikatnie to określę) - ulepszane. Niektóre wychodzą po takiej "kąpieli" fantastycznie i osiągają w pełni zasłużone oceny "5". Lecz niestety niektóre wychodzą bardzo sztucznie. Nienaturalnie. Wydaje mi się, że nie jest to portal zdjęć artystycznych lecz podróżniczych. Nie będę ukrywał, że sam niektórym zdjęciom "pomagam", lecz staram się unikać tego. Istnieje wiele portali gdzie można pochwalić się swoimi zdolnościami w obróbce komputerowej zdjęcia. Proszę nie odbierać tego komentarza jako komentarza krytycznego. Jest to rzecz gustu i indywidualnej osoby wystawiającej swoje zdjęcie. Pozdrawiam wszystkich.

Kolor jest pewnie wiernie oddany przez aparat. Przyzwyczailiśmy się na Globie do "dosyconych" zdjęć. A jak zdarzy się naturalnie wypłowiały kolor to wypada tu nietypowo. Inna sprawa, że kiedyś miałem starego olympusa, który wiernie oddawał całą paletę kolorów, z wyjątkiem niektórych odcieniami zieleni.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MYANMAR / - / Bagan

POLSKA / Świętokrzyskie / Ponidzie

WłOCHY / Toskania / Mucilgani

SłOWACJA / od jaworowej doliny / gdzieś po drodze

SłOWACJA / od jaworowej doliny / gdzieś po drodze

POLSKA / dolnośląskie / Radków

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl