Galeria zdjęć

Zieleń

POLSKA / Arkadia / Nieborów

Zdjęcia: Nieborów, Arkadia, Zieleń, POLSKA
odsłon: 6734 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: 4.22 | ocen: 18 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-06-12 21:37
Data wykonania
czerwiec 2004

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

:)

He he, prawdę napisałem!!

12250, Ty się nie podlizuj! ...i tak Ci nie wybaczę tego jak mnie zbluzgałeś - nr13622. NEVER! ;-)))

Co widzę? Są jednak normalni ludzie w tym portalu. Brawo Rene30!

Katarynko, ale my Cię kochamy!!! :-))) Chyba nie myślisz o tym, by nas opuścić, co...? A teraz trochę bardziej poważnie: Wydaje mi się, że to dobrze gdy jest jakaś wymiana uwag pod zdjęciem i trwa dyskusja. To nie jest krytykanctwo (bo tego akurat nie lubię i nie stosuję), tylko konstruktywna krytyka, przy okazji której można się czegoś nauczyć. Pzdrwm:)

no coz - nie jestem takim specem jak niektorzy. :P Kurcze - nie zniechecajcie mnie do tego portalu hahahha.

Eeeee tam! Ci co mają ganiać (i kwalifikować) to i tak to będą robić. Ja po prostu przedkładam słówko komentarza niż dowalenie cichaczem niskiej oceny. Pzdrwm:)

Sorry, za tę powtórkę! To niechcący! :)

He he, "Rene", (nowy jesteś w naszym gronie), nie obawiasz się, że po takim komentarzu niektórzy zakwalifikują cię do "obozu" quasi-professionals? A tak nieco poważniej, to chyba zbyt surowy jesteś w kwestii tych kolorów. Zdjęcie nie jest złe. No, może gdyby koło tego muru było nieco ciemniej, to zyskałoby na tajemniczości.

He he, "Rene", (nowy jesteś w naszym gronie), nie obawiasz się, że po takim komentarzu niektórzy zakwalifikują cię do "obozu" quasi-professionals? A tak nieco poważniej, to chyba zbyt surowy jesteś w kwestii tych kolorów. Zdjęcie nie jest złe. No, może gdyby koło tego muru było nieco ciemniej, to zyskałoby na tajemniczości.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

URUGWAJ / Colonia / Colonia del Sacramento

WłOCHY / Toskania / Pienza

POLSKA / województwo podlaskie / Wasilków

POLSKA / województwo podlaskie / Wasilków

UKRAINA / Chmielnicki / Kamieniec Podolski

NEPAL / Himalaje / Lodowiec Ngozumpa

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl