Galeria zdjęć

PODRÓŻ MARZEŃ

NORWEGIA / brak / okolice Bergen

Zdjęcia: okolice Bergen, PODRÓŻ MARZEŃ, NORWEGIA
odsłon: 712 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: 1.28 | ocen: 7 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-07-17 22:13
Data wykonania
lipiec 2007

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Może i się czepiamy, ale to zdjęcie na prawdę NIC sobą nie reprezentuje ... chyba ? A może autor nich napisze kilka słów i uświadomi wszystkim co takiego ciekawego widać na tej focie ???

Może i się czepiamy, ale to zdjęcie na prawdę NIC sobą nie reprezentuje ... chyba ? A może autor nich napisze kilka słów i uświadomi wszystkim co takiego ciekawego widać na tej focie ???

czepiacie się.....

Najbardziej rzuca się w oczy datownik! Ale pomijając ten drobny szczegół, zastanawiam się, dlaczego zostało zrobione to zdjęcie, a dodatkowo dlaczego zostało pokazane w tej fotogalerii? Tylko proszę mnie nie katować takimi stwierdzeniami: "Wymądrzasz się, a twoich zdjęć nie ma w Galerii." Tego typu wypowiedzi nie mają sensu. Nie chodzi tu o moje zdjęcia tylko o Twoje. Pozdrawiam.

??????????? v!!!!!!!!!!!!!! co tu jest przedstawione ?

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SZKOCJA / Wyspa Skye / Loch Dunvegan.

GRECJA / Cyklady / Mykonos

RUMUNIA / Siedmiogród / Alba Julia

RUMUNIA / Siedmiogród / Alba Julia

AUSTRIA / Hohe Tauern / hochalpenstrasse

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl