Galeria zdjęć

PODRÓŻ MARZEŃ

NORWEGIA / brak / Sotra

Zdjęcia: Sotra, PODRÓŻ MARZEŃ, NORWEGIA
odsłon: 537 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: 2.11 | ocen: 9 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-07-18 16:13
Data wykonania
lipiec 2007
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Norwegię (nie tylko Twoją) bardzo lubię i podziwiam. Nietety w takim zwale zdjęć niewiele da się ciekawego dopatrzeć i niestety ciężko jest oczy cieszyć. Moja propozycja - niech ilość przejdzie w jakość, a wtedy ja się przestanę czepiać ! No cóż, a jeśli te zdjęcia są różne, i jesli według Ciebie oba zasługiwały na zrzucenie do fotogalerii ... to już milknę, bo szkoda słów ...

nie jest zdublowana każda jest inna a Tobie Pacyfa dzieki za komentarze i jeśli tak bardzo złe są te fotki omijaj je z daleka....... jest znacznie więcej ciekawszych oglądaj ciesz oczko... a norwegię moja daruj sobie.....

Kolejna zdublowana fotka !

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Korfu / (Przylądek Drastis)

HISZPANIA / Andaluzja / Benalmadena

POLSKA / Łódzkie / Żar

POLSKA / Łódzkie / Szczerców

POLSKA / Łódzkie / Rząsawa

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl