Galeria zdjęć

Środki transportu

MYANMAR / gdzieś po drodze / po drodze

Zdjęcia: po drodze, gdzieś po drodze, Środki transportu, MYANMAR
odsłon: 465 | poleca: 11 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-03-10 10:47
Data wykonania
luty 2014

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dziękuję bardzo za komentarze :-)

Powiem tak: zdjęcie to dla mnie sposób patrzenia na świat. W jednym podoba mi się kompozycja, w innym kolory, w kolejnym dynamizm albo spokój, którym emanuje albo to "coś" co przyciąga wzrok, jakiś przekaz. Tutaj podoba mi się realizm sytuacji. Jednak serce kradną mi zdjęcia jak nazywasz wymuskane, dopracowane, po prostu artystyczne. I wcale nie potrzebny do tego photoshopy. Wystarczy zwykła praca nad ujęciem. Zazdroszczę (ale tak pozytywnie) tym, którzy potrafią robić to tak pięknie jak ci na czołowych miejscach TOP Globa.

Typ zdjęcia:reportaż.
Skoro był kurz,to dobrze,że go widać.Zdjęcie oddaje realizm chwili.

*"wymazany" oczywiście :-)

Teraz dostrzegam, że nie jest wyazany kurz unoszący się z drogi... Pozwolisz Paweł, że się sprzeciwię - te wymuskane w photoshopie tutaj zdjęcia są na pierwszych miejscach TOP Globa. Chyba nie zaprzeczysz?

Akras, dbałość o jakość prezentowanych zdjęć nie ma nic wspólnego z posiadaniem lub nie posiadaniem photoshopa. Jestem pewien, że ca. 99% Globowiczów nie posiada tego programu, albowiem jest on nieprzyzwoicie drogi (w celach zabawowych). Wersja edukacyjna kosztuje ca. 1000 zeta, a zwykła ca. 2000 zeta! ROCZNIE, dostępny jest już wyłącznie w takiej formie ( z wyjątkiem Lightrooma).

Dziękuję za polecenie :-) Moje zdjęcia na ogół nie są wymuskane w photoshopie (nawet takiego nie mam w komputerze).Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDONEZJA / Bali / gdzieś na wyspie

INDONEZJA / Bali / gdzieś na wyspie

UKRAINA / Chmielnicki / Kamieniec Podolski

AUSTRALIA / - / Sydney

AUSTRALIA / - / Nelson Bay

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl