Galeria zdjęć

Bahia Independence Day celebration

BRAZYLIA / Bahia / Salvador

Zdjęcia: Salvador, Bahia, Bahia Independence Day celebration, BRAZYLIA
odsłon: 495 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: 3.66 | ocen: 18 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-09-04 23:55
Data wykonania
lipiec 2007

Opis zdjęcia
wiecej na: http://www.allphoto.com.pl/galeria/thumbnails.php?album=35

Komentarze do zdjęcia

Po długim zastanowieniu wpisuję jeden komentarz do wszystkich wstawionych ostatnio przez Cieie zdjęć. Generalnie: ładnie, kolorowo, często atrakcyjnie i dobrze technicznie, ale ... No właśnie jest to "ale". Nie podoba mi się, że wstawiasz niemal setkę zdjęć jak z karabinu maszynowego - "wstaw podobne"..."wstaw podobne"..."wstaw podobne"... To ma niewiele sensu, bo w takim natłoku zdjęć z tej samej imprezy, nawet te świetne bardzo mocno się dewaluują. Poza tym na prawdę przydał by się jakikolwiek komentarz ze Twoej strony. Wszystkie zdjęcia noszą ten sam tytuł i zero uwag albo jakiegokolwiek opisu. Jak dla mnie całość traci przez to mocno na wartości. O wiele lepiej byłoby wybrać dziesięć, no może -naście zdjęć najciekawszych Twoim zdaniem, dobrze opisać albo przynajmniej zatytułować i poddać je ocenie. No chyba, że zależało Ci tylko na ilości...jeśli tak to faktycznie efekt imponujący. I jeszcze jedna uwaga. Zdjęcia w pionie i poziomie są na serio bardzo dobre i czytelne. Oczywiście fantastyczna muzyka, gorące rytmy, feria barw i natłok ludzi sprzyjają robieniu zdjęć pod kątem. Podkresla to z resztą ładni dynamikę tego co się tam działo, ale tutaj jest za duzo tego typu zdjęć i przez to efekt dynamizmu został bardzo pomniejszony. Tyle moich uwag. Podkreślam - Moich, inni użytkownicy serwisu wcale nie muszą się z nimi zgadzać. Pozdrowienia :-)

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

RUMUNIA / Wołoszczyzna / Sinaia

RUMUNIA / Wołoszczyzna / Sinaia

TURCJA / Kapadocja / Okolice Göreme

NEPAL / Himalaje / Lodowiec Ngozumpa

SłOWACJA / Spis / Zehra

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl