Galeria zdjęć

Portugalskie studentki

PORTUGALIA / Minho / Coimbra

Zdjęcia: Coimbra, Minho, Portugalskie studentki, PORTUGALIA
odsłon: 2177 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: 4.09 | ocen: 30 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-10-05 14:15
Data wykonania
wrzesień 2007

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

mundurki...Giertychowskie zwyczaje

Podobalo mi się w Porugalii,że na wsi chodzi się jeszcze w tradycyjnych strojach.Aczkolwiek, modelki nie były takie ładne

szkoda, ze ja nie mialam takiego "mundurka" - z checia bym go darla na strzepy ;)))

Wydaje mi się, że tak. Byliśmy w Coimbrze (najstarszy uniwersytet w Portugalii, z 1288 roku) kiedy studenci zapisywali sie na zajęcia. Obowiązuje ich właśnie taki strój - czarne kostiumy i garnitury, a na to czarne peleryny. W mieście aż roiło się się od czarno ubranych studentów. Te bardzo miłe panienki pozowały mi do zdjęcia. Po dyplomie ten strój jest darty na kawałki i rzucany na drzewa.

Bardzo ładne studentki, bardzo ładne zdjęcie i bardzo tematyczna kostka brukowa :-) Natomiast nie jestem pewien, czy to zdjęcie powinno trafić do tej fotogalerii (?)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / - / Zakopane

RUMUNIA / Siedmiogród / Fogarasz

TURCJA / Anatolia / Dolina Ihlary

POLSKA / - / Zakopane

AUSTRIA / alpy / dachstein

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl