Galeria zdjęć

zdjęcie

INDIE / brak / Indie

Zdjęcia: Indie, zdjęcie, INDIE
odsłon: 920 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: 4.17 | ocen: 23 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-11-01 18:34
Data wykonania
wrzesień 2007
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Agnika, ale mnie chodziło o to, że nie dzielisz się właśnie z tym, co błądzi w Twoich wspomnieniach :)

Rene30 :-). Nie piszę, gdyż zamieściłam tutaj kilka zdjęć głównie dlatego, żeby mogli je zobaczyć znajomi. Nie są tutaj zalogowani, więc nie oceniają tych zdjęć. Oni już znają opowieści o moich włóczęgach.
Nie zajmuję się fotografią, aparat miałam bardzo mocno taki sobie, nie była to nawet lustrzanka, po prostu, mój tuż przezd wyjazdem się zepsuł, zdjęć poprawiać na komputerze nie umiem, więc jest to efekt spontanicznego spojrzenia na chwilę w której się znalazłam. Szczerze powiem, że nie przejmuję się ocenami. W końcu to jest portal dla podróżników, nie dla zawodowych fotografów a jak czasem widzę dyskusje i bardzo fachowe uwagi to zaczynam się zastanawiać czemu właściwie to służy i czy warto się dzielić tym co błądzi we wspomnieniach. Tak naprawdę wiadomo, że to co widziałam i to co jest na zdjęciu to zaledwie niedościgniony skrawek tych czarów.

Szkoda, że nie piszesz nic właściwie o tych zdjęciach, i o tym co na nich widać...Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MEKSYK / stan Oaxaca / Hierve el Agua

BOśNIA i HERCEGOWINA / - / Pocitejl

WłOCHY / Toskania / Pienza

POLSKA / Pomorskie / Malbork

WłOCHY / Sycylia / Cefalu

MEKSYK / stan Oaxaca / Hierve el Agua

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl