Galeria zdjęć | Konkurs foto!

3 babies

PERU / Święta Dolina Inków / okolice Cusco

Zdjęcia: okolice Cusco, Święta Dolina Inków, 3 babies, PERU
odsłon: 584 | poleca: 32 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 3 | w schowku: 2 osób
Data dodania
2016-12-15 23:29
Data wykonania
listopad 2016

Opis zdjęcia
był to widok tak słodki, że nie mogłam się oprzeć

Komentarze do zdjęcia

Dziękuję :-)

Uroczo :)))

bardzo fajne :)

Ok, przy tym zostaje :-)

Dla mnie osobiście są to doskonale przystrzyżone owce.

Zapalam się do tego pomysłu!!!!! My tu gadu gadu, a tam wieje wicher historii!

:)))))))))))))))

To byłby chyba najbardziej odjechany powód kłótni jaki kiedykolwiek zaistniał na Globie. Który mógłby się skończyć zbanowaniem konta z powodu rozbieżności w interpretacji faktów związanych z pochodzeniem alpaki. Miodzio!

Żartu może nie złapałam bo tvn oglądam jednym okiem...a o resztę kłócić się nie muszę, nie musi być moje na wierzchu :-))). Ale jak chcesz... rozwiń temat umaszczeń poszczególnych ras, ja nie mam nic przeciwko.

Senia, w sumie to był trochę taki żart. Ale jak bardzo zależy Ci na wyjaśnieniu systematyki, która na 100 % jest nieznana miejscowej ludności, to ja bardzo chętnie rozkminię problem, ale chyba nikomu nie jest to potrzebne. Tak tylko napomknę (to z poważniejszego źródła) "Alpaka (Lama pacos) - ssak z rzędu parzystokopytnych, rodziny wielbłądowatych. Opracowanie drzewa genealogicznego sprawiało naukowcom wiele problemów. Wątpliwości istnieją do dzisiaj. Najprawdopodobniej wikunia jest przodkiem alpaki, a guanako przodkiem lamy. Wszystkie jednak mają wspólnego przodka północnoamerykańskiego wielbłąda, który przybył do Ameryki Południowej i tam dał początek wikuniom i guanako." A jeżeli chodzi o umaszczenie (mam nadzieję, że się nie obrazisz), to którą rasę konkretnie masz na myśli: calana, huacaya, catamarca, ccara, ccara sullo, caracas, harness, lanuda, lauta, tapada, ulpan czy miniaturowe.

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

BOLIWIA / Altiplano / Laguna Colorada

BOLIWIA / Altiplano / Laguna Colorada

BOLIWIA / Altiplano / Laguna Colorada

BOLIWIA / Uyuni / okolice Uyuni

HISZPANIA / Auguestortes / Auguestortes

POLSKA / Bieszczady / Połonina Caryńska

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl