Galeria zdjęć

Biwak na plaży Kvalvika

NORWEGIA / Lofoty / Kvalvika

Zdjęcia: Kvalvika, Lofoty, Biwak na plaży Kvalvika, NORWEGIA
odsłon: 2567 | poleca: 58 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 8 | w schowku: 10 osób
Data dodania
2016-12-24 08:10
Data wykonania
wrzesień 2016

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Zorza polarna podczas biwaku na plaży.

Komentarze do zdjęcia

bardzo fajne

Pyce, w punkt!

Świetna praca, gratuluję.

Zastanawiające jest to, że znaczna większość osób zamieszczająca tutaj zdjęcia nie ma małe pojęcie na czym polega proces fotograficzny i jak powstaje zdjęcie oraz co składa się na efekt końcowy zdjęcia.
Od początku fotografii na powstanie końcowego zdjęcia składa się wiele czynności, które można podzielić na dwa etapy, przed naciśnięciem spustu i po naciśnięciu spustu.

- przed to dobór oświetlenia poprzez wybranie pory dnia i roku, dobór materiałów fotograficznych, dobór sprzętu (aparatu, obiektywów, filtrów itp.), przygotowanie motywu lub modela ( doświetlenie lub zaciemnienie, retusz planu i modela) i wiele innych,

- po to wywoływanie zdjęcia w ciemni lub obróbka pliku RAW na komputerze, a na wywoływanie zdjęcia również składa się wiele czynności, rodzaj wywoływaczy ich temperatura, sposób obróbki, retusz negatywowy, retusz pozytywowy, doświetlenie fragmentów odbitki w trakcie naświetlania to taki sam retusz jak przyciemnianie fragmentów zdjęcia w trakcie obróbki pliku graficznego.

Nie wymieniam tutaj wszystkich możliwych czynności a zainteresowanych odsyłam do literatury, ale z tego co tutaj zaobserwowałem to nie jest to chyba konieczne, przecież wszyscy mamy aparaty i wszyscy robimy bardzo dobre zdjęcia.

Senia, KOMEDIA? Tu się nie ma z czego śmiać, to żałosny człowieczek, który za wszelką cenę chce jakoś zaistnieć, skoro nigdzie mu nie wychodzi... Ale wiecie co, to jest w sumie pomysł, mam dwa telefony, tableta, w pracy też komputer, założę sobie więc cztery konta i będę polecać wszstkie swoje zdjęcia na potęgę! A jak założę konta na kompach domowników, to jeszcze kolejne! Tylko po co mi to? Ja na szczęście nie muszę się zniżać do takiego poziomu :))))))))))))))

Ale dzięki temu jakie to wiarygodne. Trzeba tylko pamiętać żeby z właściwego konta się logować, no i żeby mniej więcej schematy wpisów się zgadzały ....

Sam sobie stworzył przeciwnika i z nim walczy. No po prostu KOMEDIA.

TakeSe..., jeżeli myślenie dla ciebie jest abstrakcją, no to chyba nie moja, ani nikogo na tym portalu, wina! 😊 A czy ty przypadkiem może specjalnie prowokujesz, aby nabijać ilość wejść na stronę??? 😁 Na pewno są tu moderatorzy którzy podszywają się pod podróżników.

No i bardzo pięknie, tylko jak tak wszystko masz w ... , to po co się powtarzasz? I tylko mała poprawka do Twojego wywodu - myślenie to dla mnie czynność abstrakcyjna :-)

TakeSe, ... Mam w nosie co sobie inni myślą, mam w nosie czy oczyszczam komuś pole czy też nie. Mam w nosie także i to co ty myślisz. Ja jestem osobą bardzo asertywną i nie wycofuje się ze swoich poglądów. Jeżeli na czymś się w ogóle nie znam to milczę i słucham, jeżeli jest coś interesującego. Jest mi obojętne kto i co wygra, bo cały ten konkurs uważam za fikcję. Sądzę, ze chodzi tu o ściągnięcie dużej ilości dobrych zdjęć w celu handlowym. Mamy kapitalizm, a w takim ustroju nikt nic za darmo nie daje!

Dziwię się, że tyle go już straciłaś, skoro licznik tyka nieubłagalnie. Trzymam za słowo.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

AUSTRIA / Salzkammergut / Hallstatt

CHORWACJA / Hvar / Stari Grad

INDIE / Radżastan / Dźodhpur

MYANMAR / Inle Lake / Inle Lake

MYANMAR / Amarapura / Most U Bein

HISZPANIA / Andaluzja / Sevilla

BOLIWIA / Altiplano / gdzieś na 4500 npm

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl