Galeria zdjęć

Lodowiec Ngozumpa

NEPAL / Himalaje, rejon Gokyo Ri / Lodowiec Ngozumpa

Zdjęcia: Lodowiec Ngozumpa, Himalaje, rejon  Gokyo Ri, Lodowiec Ngozumpa, NEPAL
odsłon: 333 | poleca: 21 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-08-13 14:35
Data wykonania
listopad 2016

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Kocham białe jak wiesz, więc puchów, merynosów i technicznej wszelakiej maści u mnie dostatek - zabezpieczenie termiczne mam :-), punkt bliżej do sukcesu. Ciśnienie poniżej podłogi na co dzień, to kolejny... wszystkie Twoje wskazówki już czytałam, wracam i wrócę jeszcze nie raz.

Zajrzyj sobie do moich drogowskazów, szczególnie na blog Marty Kurdziel - bardzo przydatny i krótki (-: Generalnie są dwie rzeczy, które mogą rozwalić Ci imprezę, oczywiście poza jakimś kwasiarzem w ekipie, ale takiego zawsze można spuścić w dół z cegłą w plecaku. Brak mocy i wychłodzenie. Brakuje Ci mocy, więc marzniesz, Jak marzniesz, to brakuje ci mocy. To jest układ zamknięty. Organizm do regeneracji potrzebuje komfortu cieplnego. Marzniesz w nocy, brakuje ci mocy w dzień. Coraz bardziej brakuje Ci mocy, coraz trudniej organizm się rozgrzewa. A na boląca głowę nie ma nic lepszego niż ibuprofen. Jak ibuprofen nie pomaga, to należy zacząć się martwić, bo to może oznaczać początek choroby górskiej.

Logika tak podpowiada, ale bywają różne patenty - lepiej dopytać ;-) Zadam pewnie jeszcze kilka dziwnych pytań..

Tak ogólnie mówiąc, przyjął się pogląd, że dobrze jest raczej nie (-:

Hm... paść się, czy nie? Tej wiedzy nie mam ;-)

Hm... paść się, czy nie? Tej wiedzy nie mam ;-)

Pięknie, a 5400, to bardzo solidna wysokość. A jeżeli chodzi o pesel, to mogę potwierdzić, że jest to potwierdzone (-: Faktycznie im wyższy pesel tym mniejsze niebezpieczeństwo. Jednak tak zupełnie na marginesie dodam, że zdecydowanie ważniejszy od peselu jest tzw. współczynnik upasienia.

Dolny Mustang. Start w Jomsom, spróbuję dojść do Thorung La i z peselem jaki jest, to będzie mój Everest ;-). Chyba, że sprawdzi się wieść gminna, że im starszy organizm, tym łagodniej reaguje na wysokość. Niech się spełni...

Super, a bardziej konkretnie, to gdzie się wybierasz?

Za 2 miesiące może... też się krystalizuje :-)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IRAN / Beluczystan / Mount Khajeh

AUSTRALIA / New South Wales / Sydney

MAROKO / Atlas Wysoki / wąwóz Dades

MAROKO / Maroko / Maroko

MAROKO / Góry Atlasu / Youssef Ben Tachfine

MAROKO / Sahara Zachodnia / Sahara Zachodnia

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl