Galeria zdjęć

Jastrząb afrykański z wężem

KENIA / Tsavo West National Park / Taita Hills

Zdjęcia: Taita Hills, Tsavo West National Park, Jastrząb afrykański z wężem, KENIA
odsłon: 4640 | poleca: 12 osób | ocena techniczna: 4.61 | ocen: 18 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-03-31 19:30
Data wykonania
marzec 2008

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

podejście do ptaka na taką ( i mniejszą) odległość sprawia mi dużą radość i to nie ze względu na zdjęcie, które jest dla mnie sprawą drugorzędną, ale na możliwość bycia blisko ptaka - to zdjęcie bardzo dobre

Fotografia ptaka na uwięzi nie jest - moim zdaniem - kontrowersyjna , z wielu powodów. Natomiast szczególnie bolesna może być nadwrażliwość i niezgoda na świat taki jaki jest. Ale ten świat taki jest i nie oznacza, że nie należy go pokazywać. I oto wchodzimy w pewien łańcuch skojarzeń, co współbrzmi z wrażliwością żle pojmowaną. Na Celebes ludzie nie mają takich dylematów i należy to uszanować. Albo nie przyjeżdzając , albo rozumiejąc to, co wokól sie dzieje. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za komentarze.

Piękne zdjęcie i nie szkoda węża..................

zdjęcie jest super. gratuluję

Nie każdy wąż ma 2-3 m długości.Ten jest przy prawym szponie krogulca i miał długość 40 cm i był śmiertelnie jadowity. Zresztą fotkę uważam za wyjątkowo udaną.Dystans do ptaka 3m , normalnie ucieka z odkległości 50 m

Tego węża niezabardzo widać.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

TURCJA / Kapadocja / Göreme

TURCJA / Kapadocja / Okolice Göreme

FRANCJA / Owernia / Puy de Dôme

WłOCHY / Toskania / Val d'Orcia

POLSKA / województwo podlaskie / Narew

INDONEZJA / Bali / gdzieś na wyspie

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl