Galeria zdjęć

Mursi

ETIOPIA / Dolina Omo / wioska Mursi

Zdjęcia: wioska Mursi, Dolina Omo, Mursi, ETIOPIA
odsłon: 832 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: 4.38 | ocen: 18 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-07-06 13:05
Data wykonania
wrzesień 2007

Opis zdjęcia
;-)))
Foto-informacje:-

Komentarze do zdjęcia

Mężczyźni w Etiopii noszą ze sobą prawie zawsze i wszędzie takie małe niskie krzesełka, które służą do odpoczynku i można na nim usiąść zamiast na ziemi , ale mogą tez służyć nazwijmy to jako "poduszka" . Opierają sobie na nim głowę a w zasadzie szyje i tak odpoczywają . W muzeum uniwersyteckiego założonego przez samego cesarza Haile Selassie w gablotach są różne bardzo wymyślne i bardzo ozdobne małe krzesełka , na których kiedyś spoczywały najtęższe głowy , ale też i inne części ciała wielkich ludzi.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAROKO / Maroko / Maroko

WłOCHY / Basilicata / Matera

HISZPANIA / costa blanca / Alicante

POLSKA / Beskid Śląski / Złoty Groń

POLSKA / Tatry / Rysy

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl