Galeria zdjęć

Dugga

TUNEZJA / Tunezja Środkowa / Dugga

Zdjęcia: Dugga, Tunezja Środkowa, Dugga, TUNEZJA
odsłon: 1011 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: 4.51 | ocen: 25 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-09-07 20:25
Data wykonania
marzec 2008

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Naszym zdaniem Dugga jest jednym z najwspanialszych miast starożytnych w Tunezji. Jeśli ktoś będąc w Tunezji nie odwiedził Duggi – traci wiele i powinien koniecznie tam wrócić. Miasto, które w starożytności było punickie, następnie numidyjskie

Komentarze do zdjęcia

Byłem, widziałem, doświadczyłem. Spędziłem tam cały dzień chłonąc klimat tego miejsca. Gdy świeciło ostre słońce włóczyłem się po starożytnych prywatnych domach, po ich holach i pokojach które kiedyś znajdowały się na parterze a dziś po pniżej terenu dając przyjemny chłód i cień. Gdy tam byłem spadł też nagły i obfity deszcz - to było niesamowite jak woda zaczęła spływać kamiennymi korytkami znajdującymi się po obu stronach chodników, jakby nic się nie zmieniło od prawie 2000 lat!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MYANMAR / Mandalay / Bagan

SłOWACJA / Rozstaje pod Sławkowskim szczytem. / Sławkowska Kazalnica Maksymiliana 1530 m.

NORWEGIA / Geiiranger / Geiranger

NORWEGIA / Droga 63 / Jezioro Djupvatnet

AUSTRALIA / New South Wales / Sydney

MYANMAR / Mandalay / Bagan

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl