Galeria zdjęć

TATRY SŁOWACKIE

SłOWACJA / Tatry / Tatry

Zdjęcia: Tatry, Tatry, TATRY SŁOWACKIE, SłOWACJA
odsłon: 509 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: 3.58 | ocen: 17 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-03-28 23:46
Data wykonania
lipiec 2005

Opis zdjęcia
www.zgorki.com

Komentarze do zdjęcia

Ha, ha, ha! Pacyfa trafił w sedno.

Użytkowniku lamiku widzę,że nie umiesz w żaden sposób przyjąć krytyki. Uważam, że zdjęcia do galerii są wstawiane między innymi po to aby każdy mógł się na ich temat wyppowiedzieć i je ocenić. Ja oceniłe twoje, Ty moje - w czym problem ??? Nie wiem, czy zauważyłeś, czy może do tego potrzeba Ci wizyty u specjalisty - NIE KAŻDE TWOJE ZDJĘCIE OCENIŁEM NEGATYWNIE !!!!!!! Za dobre, według mnie, dostało Ci się 4.0 a nawet 5 ! Widocznie te kilka 'trójek' i jedna lub dwie 'dwójeczki' aż do tego stopnia poraziły twoje ego, że zacząłeś pluć jadem. Mimo wszystko pozdrawiam i zachęcam do umieszczania w fotogalerii kolejnych zdjęć. W sumie po to ona tutaj jest :-)

Użytkowniku Pacyfko, zdublowanie zdjęć wynika z błędnego działania odnośników przy dodawaniu nowych zdjęć. Widocznie jednak nie czytasz (lub nie umiesz) na Forum o zaistniałych problemach w działaniu portalu.

Kolejne zdjęcie zdublowane w fotogalerii - szkoda miejsca !!!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MEKSYK / stan Oaxaca / Hierve el Agua

BOśNIA i HERCEGOWINA / - / Pocitejl

WłOCHY / Toskania / Pienza

POLSKA / Pomorskie / Malbork

WłOCHY / Sycylia / Cefalu

MEKSYK / stan Oaxaca / Hierve el Agua

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl