|
Galeria fotografii - komentarz do zdjęcia: 72575
(
2010-02-23 13:49:58
)
No to ja mam rację !! Ale nie na 100% bo to jest dla mnie za trudne do rozpoznania:) Ale po końcówkach igiełek (pręcików) Mimoza o ile się nie mylę ma kwiatuszki drobne :)) Ale cholera wie co mogli wyhodować :))) Zdjęcie: Rosea - najbardziej mrozoodporna odmiana albicji | BUłGARIA | Rawda | Przy promenadzie
Pozostałe komentarze do zdjęcia:
(
2010-02-23 15:06:58
)
Basiu, masz rację!!!!!!!!!!! Nie dawało mi to spokoju; wertowałam i szukałam w i...
(
2010-02-23 13:49:58
)
No to ja mam rację !! Ale nie na 100% bo to jest dla mnie za trudne do rozpoznan...
(
2010-02-23 12:28:17
)
Basiu ( z nicku domyślam się , ze Basia ; może inne imię, to proszę nie gniewaj ...
(
2010-02-23 09:30:32
)
Nie jestem botanikiem i nie sprzeczam się ,ale nie jestem pewna czy to jest MIMO... Inne zdjęcia tego użytkownika:
Inne zdjęcia z tego kraju:
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Galeria fotografii
Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po dodaniu 10 zdjęć ocenionych przynajmniej na 3.00) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga: za każde dodane zdjęcia, komentarze i oceny otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.
Uwaga: za każde dodane zdjęcia, komentarze i oceny otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.
Jak dodać zdjęcie
1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
2. Przygotuj zdjęcia
(640pix szerokość/wysokość, max 100kb)
3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]









